reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mi objawy zniknęły w 10 tyg a w 12 bylam na prenatalnych i wszystko bylo dobrze. Glowa do góry, nie zawsze znikniecie objawow oznacza cos zlego 😉 Ja jestem po dwoch poronieniach wiec wiem o jakim strachu piszesz ale musimy myslec pozytywnie 😊

Czyli jest jakaś nadzieję. W poniedziałek wizyta. Okaże się. Dzięki!
 
Nieśmiało witam się na wątku. Jestem w 3 ciąży, w 11t6d wg usg. Miałam jedną wizytę póki co, nie mam jeszcze karty ciąży i nie wiem kiedy i czy będę miała badania pranatalne. Byłam się zarejestrować, ale czekam na telefon, mam nadzieję, że lekarz zadzwoni. Mam trochę traumę po pierwszej ciąży, która się skończyła krótko po rozpoczęciu 2 trymestru, więc wole się nie nastawiać. Jednak mam nadzieję, że zostanę tu do listopada, do szczęśliwego rozwiązania.
 
Hejo babeczki 😊 dziś lecę na usg genetyczne, jest stresik bo mam dwoje dzieciorów z obciążeniami (nie dziedziczne) ale sa taki pech. I boje się choć gdzieś w głębi czuje ze teraz będzie wszystko Ok. Zdrowko oczywiście na pierwszym miejscu ale po cichu liczę tez troszkę ze dowiemy się kto mieszka w brzuchu 😂 trzymajcie kciuki za nas ❤️
 
Jednak nie było usg genetycznego bo dr stwierdził ze bez sensu naciągać mnie na koszta jak i tak musi dać mi skierowanie na test pappa ze względu na moje wcześniejsze ciąże i oni mi tam będą robić. Zajrzał tylko co u malucha, ma 6 cm serducho bije, wyglada ze wszystko Ok na pierwszy rzut oka raczki, nóżki sa, brzuszek, główka na miejscu serducho bije jak dzwon. Mam nadzieje ze będzie Ok. Na ten test z usg jestem umówiona już na piątek na 12:15😊
 
Tak:) prenatalne ale tylko usg bo stwierdził ze krwi nie musze badac poniewaz ok wszystko i nie jestem w grupie ryzka mam 26 lat i w rodzinie brak wad genetycznych
To super, że wszystko dobrze. Ja mam w tym roku 28 ale lekarz mówił, że i tak chcę żeby zrobić badanie z krwi, bo samo USG nie daje takiej pewności. Ale co lekarz to inna teoria ;)
 
Nieśmiało witam się na wątku. Jestem w 3 ciąży, w 11t6d wg usg. Miałam jedną wizytę póki co, nie mam jeszcze karty ciąży i nie wiem kiedy i czy będę miała badania pranatalne. Byłam się zarejestrować, ale czekam na telefon, mam nadzieję, że lekarz zadzwoni. Mam trochę traumę po pierwszej ciąży, która się skończyła krótko po rozpoczęciu 2 trymestru, więc wole się nie nastawiać. Jednak mam nadzieję, że zostanę tu do listopada, do szczęśliwego rozwiązania.

Tak to już chyba jest u dziewczyn, które chociaż raz straciły ciążę. Strach będzie do końca. Ja już kilka dni po ostatnim USG mam czarne myśli. Ale tez mam nadzieję, że zostanę do listopada tym razem :)
 
reklama
Masz rację Humhum. Ja straciłam pierwszą ciążę i było to prawie 9 lat temu, a dalej to we mnie siedzi. Ty ledwo co straciłaś ciążę,więc u Ciebie to świeża sprawa. Ja w drugą zaszłam po 3 latach dopiero, bo mam duże problemy z płodnością. A ta ciąża to zupełna niespodzianka.
 
Do góry