reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziś trwały całe 1,5 godziny 😝 potem zaczęło kropić....
Ostatnia alergia z jaką miałam do czynienia to ta na słońce jakieś 10 lat temu...
 
reklama
Jak dobrze,ze ja nie choruje na alergie,ale za to dostałam mega wysypki (na szyi i dekolcie oraz piersiach) nie wiadomo od czego 😂 masakra z tym jest,gorąco na dworze a ja w koszulkach pod szyje 😞 Ale za to muszę wam się pochwalić nagrałam wczoraj lekkiego kopniaka malego,a dziś kolejnego ale za to mega mocnego 😍😍 (dziś jest aktualnie 20tydzien i 6dzien) Tata bardzo dumny z synka,ze tak już szaleje ❤️
 
Jak dobrze,ze ja nie choruje na alergie,ale za to dostałam mega wysypki (na szyi i dekolcie oraz piersiach) nie wiadomo od czego 😂 masakra z tym jest,gorąco na dworze a ja w koszulkach pod szyje 😞 Ale za to muszę wam się pochwalić nagrałam wczoraj lekkiego kopniaka malego,a dziś kolejnego ale za to mega mocnego 😍😍 (dziś jest aktualnie 20tydzien i 6dzien) Tata bardzo dumny z synka,ze tak już szaleje ❤
Mój mąż wyczuł ręką ruchy małego jakieś dwa dni temu :D był w siódmym niebie ;)

Kiedys miałam epizody alergiczne np. uczulenie na domowy ekologiczny keczup mojej mamy :p lub po ugryzieniu tzw. konskiej muchy. Jakieś dwa dni temu pogryzły mnie komary na działce w liczbie okolo 20-30 sztuk, strasznie mam teraz te miejsca spuchniete i swedzi jak diabli... niestety wapno nie dziala... nie znacie jakies sposobu?
 
Ostatnia edycja:
Mój mąż wyczuł ręką ruchy małego jakieś dwa dni temu :D był w siódmym niebie ;)

Kiedys miałam epizody alergiczne np. uczulenie na domowy ekologiczny keczup mojej mamy :p lub po ugryzieniu tzw. konskiej muchy. Jakieś dwa dni temu pogryzły mnie komary na działce w liczbie okolo 20-30 sztuk, strasznie mam teraz te miejsca spuchniete i swedzi jak diabli... niestety wapno nie dziala... nie znacie jakies sposobu?


A próbowałaś maści z apteki na ukąszenia? Mnie ratowały zawsze. Entil na ukąszenia polecam 😊
 
reklama
Dziewczyny ja mam brzuch nisko i jak się schylam jak siedze na krześle prosto to już czuję jak mi się gniecie brzuch też macie już tak ?
Aa daj spokój mi tak brzuch urósł ze właśnie wyszłam z prysznica z zakrwawionymi kolanami i kroczem bo już mi ciężko się normalnie nawet ogolić , a wstaje jak kaczka 😳🤣 a to dopiero 21 tc
 
Do góry