reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Teraz biore 3x1 jestem po nich senna, cisnienie w ciagu paru dni sie unormowalo. Chodziaz przewaznie z ciaza rosnie cisnienie wiec poprzednie ciaze konczyly sie 3x2 (maksymalna dawka dopegyt) a wiec...
Bo ja biorę od wczoraj , a dziś od 16 byłam tak senna ze nawet przebiło to początki ciąży 😳 no jestem świadoma ze i tak będzie gorzej :/
 
No to moj dwulatek wstaje o 5 rano a z osmiolatkiem zaraz bede miec wojnę bo szkola sie zaczyna a to typ spiocha potrafi spac do 10 :) tez bym tak chciala
5 rano 😱 litości hehe , ja w pierwszej ciąży totalna błogość , cały dzień mogłam odpoczywać , zero dolegliwości , termin miałam na początek lutego a na święta myłam kafelki po kolanach 😌 a teraz od początku jak nie nudności prawie cało dniowe , które zreszta zdarzają się do dzisiaj - nawet woda zwykła mi się potrafi rano zwrócić 😔to między czasie napinanie macicy , ból krocza ale bardzo mi doskwierał , tak teraz to ciśnienie 😒 teraz marzeniem byłoby cały dzień mieć dla siebie 😎🤪
 
reklama
Ja z 5 latka i też ledwo daje radę a ja energia rozpiera. Ja najchętniej bym spokojnie polezala albo pospacerowala a ona ciągle zmienia zdanie i najlepiej idzie jej robienie bałaganu [emoji3][emoji3]
5 rano [emoji33] litości hehe , ja w pierwszej ciąży totalna błogość , cały dzień mogłam odpoczywać , zero dolegliwości , termin miałam na początek lutego a na święta myłam kafelki po kolanach [emoji18] a teraz od początku jak nie nudności prawie cało dniowe , które zreszta zdarzają się do dzisiaj - nawet woda zwykła mi się potrafi rano zwrócić [emoji17]to między czasie napinanie macicy , ból krocza ale bardzo mi doskwierał , tak teraz to ciśnienie [emoji19] teraz marzeniem byłoby cały dzień mieć dla siebie [emoji41][emoji2957]
 
Do góry