reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Masakra z tym NFZ. Widzę że finansowo to nienajgorzej wygląda. A jak Ty sie czujesz z dzieckiem? Mała mi właśnie usnela póki co mamy 5650g
 
Masakra z tym NFZ. Widzę że finansowo to nienajgorzej wygląda. A jak Ty sie czujesz z dzieckiem? Mała mi właśnie usnela póki co mamy 5650g
Na NFZ są długie terminy nieraz. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale różnie to wygląda. My czujemy się dobrze, małego będę chciała osłuchać tak czy siak, bo może przejść bezobjawowo, a te testy też nie są w 100% pewne.
 
mieszkam w Krakowie termin na ćwiczenia mam 30.04 na wizytę czekalam ponad miesiąc a wczoraj byłam w poradni a 30.04 ćwiczenia. Wiadomo nie ma co ryzykować. Z testami akurat się zgodzę. Nic tak naprawdę nie da 100%pewnosci
 
mieszkam w Krakowie termin na ćwiczenia mam 30.04 na wizytę czekalam ponad miesiąc a wczoraj byłam w poradni a 30.04 ćwiczenia. Wiadomo nie ma co ryzykować. Z testami akurat się zgodzę. Nic tak naprawdę nie da 100%pewnosci
Ja byłam w poradni rechabilitacyjnej w Radziszowie(obok Krakowa) na termin czekałam 3tyg. Na pierwszej wizycie tylko są badania i w razie konieczności umawia sie właśnie na ćwiczenia z tego co usłyszałam to kogoś od razu na za tydzień wpisywali.
U nas wszystko ok, synek rozwija się wyjątkowo szybko, mamy mieć kontrolę nad początku lipca.

Jak tam u was z obrotami-u nas już trzeba bardzo uważać bo co chwilę sie obraca z plecow na brzuch i w druga stronę też
Na początku nie lubił leżeć na brzuchu a teraz wręcz uwielbia...
 
Ostatnia edycja:
U nas tylko wyginanie się i przeginanie obrotów z pleców na brzuszek nie ma
Nam powiedzieli że to może potrwać kilka miesięcy głównie przez ta stopkę
 
Ja byłam w poradni rechabilitacyjnej w Radziszowie(obok Krakowa) na termin czekałam 3tyg. Na pierwszej wizycie tylko są badania i w razie konieczności umawia sie właśnie na ćwiczenia z tego co usłyszałam to kogoś od razu na za tydzień wpisywali.
U nas wszystko ok, synek rozwija się wyjątkowo szybko, mamy mieć kontrolę nad początku lipca.

Jak tam u was z obrotami-u nas już trzeba bardzo uważać bo co chwilę sie obraca z plecow na brzuch i w druga stronę też
Na początku nie lubił leżeć na brzuchu a teraz wręcz uwielbia...
U nas dziś wykonał pierwszy przewrót z pleców na brzuch. Ma 4 miesiące i 11 dni. Też nie lubi leżeć na brzuchu. Może teraz polubi
 
Jak tam u was z obrotami-u nas już trzeba bardzo uważać bo co chwilę sie obraca z plecow na brzuch i w druga stronę też

U nas tez pojawiły się obroty z placów na brzuch :) mlody czasami nie ma jeszcze siły zrobi tego płynnie wiec czasami siłuje się leżąco na boku i krzyczy, że nie może przełożyć się :p

A dziś, standardowa sobota... pobudka o 6, zabawy w naszym lozku i juz sie z powrotem a jak przewracam oczami i juz nie mogę zasnąć...
 
reklama
Do kiedy powinno zarosnąć ciemiączka przednie i tylne? Jakiej wielkości macie przednie? I czy tylne tez jeszcze macie? Ja mam przednie juz 0,5x0,5 (zastanawiam się czy to nie za szybko, czy nie za małe) i tylne jeszcze mamy (a powinno chyba już zarosnąć)
 
Do góry