reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

3 zestawy na 56 i 3 na 62. Czapeczka ta cieniutka body na długi rekaw skarpetki plus śpiochy. Wzięłam niedrapki ale czy się przydadzą nie wiem. Podobno co szpital to obyczaj. Rzeczy na wyjście przywiezie mój w zależności jaka będzie pogoda i będziemy znali już rozmiar młodej 🙂
Dzięki ❤️. Ja oglądałam filmik na you tube i tam mówili, żeby dziecku ubrać 2 warstwy na górę, czyli np. body+pajacyk. I teraz właśnie nie wiem czy kupic zestaw body+pajacyk, czy body+śpiochy....
 
reklama
Powiem wam dziewczyny że chyba drugi raz w tej ciąży dopadły mnie hormony.. Nie wiem czemu wszystko mnie dzisiaj smuciło i pół dnia przepłakałam zupełnie bez powodu.
Nawet napisałam przyjaciółce że nie chce żadnego babyshower bo wszystkie moje najbliższe przyjaciółki jeszcze nie myślą o dzieciach i jakoś doszłam do wniosku że to będzie jakieś sztuczne..
 
Dziewczyny cukrzycowe,
Mam pytanko - czy którejś z Was się zdarza, że poziom cukru godzinę po jedzeniu jest wyższy niż 140?
U mnie ostatnio zdarza się tak jakis raz na 2 dni. Przed chwilą miałam nawet 177.
Wizytę u diabetologa mam za tydzień ale zastanawiam się czy tak może być czy już będzie chciała wwalić mi insulinę :/
 
Powiem wam dziewczyny że chyba drugi raz w tej ciąży dopadły mnie hormony.. Nie wiem czemu wszystko mnie dzisiaj smuciło i pół dnia przepłakałam zupełnie bez powodu.
Nawet napisałam przyjaciółce że nie chce żadnego babyshower bo wszystkie moje najbliższe przyjaciółki jeszcze nie myślą o dzieciach i jakoś doszłam do wniosku że to będzie jakieś sztuczne..

Co prawda nie robię żadnego baby shower bo nie bawią mnie takie imprezy itp. Ale całkowicie rozumiem sytuację gdy dopadają hormony. Ostatnio siedziałam cały dzień i puszczałam smutne piosenki z YT żeby jeszcze bardziej się smucić-nie wiem czym. Nawet gdy wszystkim dookoła będziemy mówić, że cały czas jesteśmy w dobrej formie psychicznej, to i tak czasami przychodzą dni, że po prostu jest gorszy czas i niewiele można z tym zrobić. Głowa do góry, jutro wstaniesz z nową energią 🙂
 
Ostatni tydzień września przed nami! Październik to będzie miesiąc w którym pojawia się już pierwsze dzieciaczki :))) życzę siły na te ostatnie tygodnie!

Przede mną roller coaster emocjonalny bo w tym tygodniu już żegnam się z praca. Przy okazji żegnam dwóch pracowników. Mój szef robi mi baby shower wirtualny. To może być ciekawe akurat 🤪

Od piątku wolne! I trzy tygodnie do poznania mojego dziecka. Brzmi przedziwnie ale nie mogę się doczekać :)

Miłego tygodnia!
 
reklama
Dziewczyny cukrzycowe,
Mam pytanko - czy którejś z Was się zdarza, że poziom cukru godzinę po jedzeniu jest wyższy niż 140?
U mnie ostatnio zdarza się tak jakis raz na 2 dni. Przed chwilą miałam nawet 177.
Wizytę u diabetologa mam za tydzień ale zastanawiam się czy tak może być czy już będzie chciała wwalić mi insulinę :/
U mnie wręcz odwrotnie, ostatnie kilka dni nagle mam 83-87 na czczo gdzie zawsze miałam 90. Po posiłkach tez jakies małe wyniki, max 120, a naprawde ostatnio nie trzymałam diety tak jak powinnam, dziwnie jakoś 🙈
 
Do góry