reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

My wciąż w dwupaku czekamy 🤰gratulacje dla mamuska🥰🥰 ja dzisiaj po ktg wczoraj miałam częste skurcze myślałam ze się coś zacznie ale jednak nie. Macie wasze zapisy ktg? Jak wyglądają wasze skurcze? U mnie tak: a bolą jak nie wiem.. byłam pod obserwacja rozwarcia brak a na jutro termin dramat 💁‍♂️ A skurcze mam mocne to ja już nie wiem serio kiedy to się rozkręci. Mam przyjechać jak będą regularne co 7minut przez 2h. I teraz łac się ciepła woda ciagle pod prysznicem .
Zastanawiałam się dziś czy może po wczorajszych skurczach nie urodziłaś, a jednak maleństwo jeszcze nie zdecydowało się wyjść. Ja nie mam moich zapisów, zostają w szpitalu, ale z tego co kojarzę to u mnie wygląda to bardzo podobnie, może mam odrobinkę mniejsze te skurcze. Z tym, że ja już od 7.10 miałam rozwarcie na 2 palce, 21.10 dodatkowo masaż szyjki macicy i nadal nic. Chciałabym już urodzić ale podświadomie myślę że u mnie skończy się na wywołaniu. Teraz dopiero w środę idę na ktg, wtedy też zrobię sobie zdjęcie zapisu
 
reklama
Ja właśnie wróciłam z Ktg, skurcze zdecydowanie większe i więcej ich niż u Ciebie @Szczęśliwakobieta , ale to nadal nie są porodowe. Bo nieregularne.
Rozwarcie na 1,5 cm.
Skierowanie do szpitala za 4 dni, jeśli nic wcześniej samo nie wyjdzie.
W sumie to dostałam propozycje pójścia dziś po ktg od razu na porodówkę celem podłączenia do oksytocyny i wywołania porodu ale odmówiłam. Nie byłam na to zupełnie gotowa, w ogóle zaskoczyli mnie tym i spanikowałam 🙈
Ja bym poszła 😅😅
 
Zastanawiałam się dziś czy może po wczorajszych skurczach nie urodziłaś, a jednak maleństwo jeszcze nie zdecydowało się wyjść. Ja nie mam moich zapisów, zostają w szpitalu, ale z tego co kojarzę to u mnie wygląda to bardzo podobnie, może mam odrobinkę mniejsze te skurcze. Z tym, że ja już od 7.10 miałam rozwarcie na 2 palce, 21.10 dodatkowo masaż szyjki macicy i nadal nic. Chciałabym już urodzić ale podświadomie myślę że u mnie skończy się na wywołaniu. Teraz dopiero w środę idę na ktg, wtedy też zrobię sobie zdjęcie zapisu
Mi się tez coś zdaje ze będą wywoływać w poniedziałek 😪😪 załamka..
 
To jest moje ze środy...lekarz go jeszcze nie widział, a położna powiedziała ze macica aktywna, skurcze regularne ale powinny być dłuższe.
 

Załączniki

  • 92C61719-D529-4CD2-9036-1ED4948F8B48.jpeg
    92C61719-D529-4CD2-9036-1ED4948F8B48.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 116
Ostatnia edycja:
Jedna duża walizka to jest to :) miałam taka jak do odprawy i na luzie wszystko popakowalam. To tego jedynie woda osobno i dokumenty. Warto gdzieś reklamówkę z zewnątrz mieć żeby wrzucić buty kurtkę bez większych ceregieli. Oczywiście zapas maseczek pod ręka.
To na Ujastku pacjentka musi mieć maseczki? Kurcze nie spakowałam..
 
reklama
Po porodzie też trzeba się smarować kremami przeciw rozstępom? U mnie nic nie powstało w czasie ciąży, ale kiedyś słyszałam, że mogą się zrobić po porodzie właśnie, nie wiem czy to prawda. Bardzo nie lubię się smarować tymi specyfikami :/
 
Do góry