reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
No właśnie ja ostatnio postanowiłam powoli odstawiać espumisan i delicol i mały znów niespokojny, jakby znów kolka powróciła. Wy nadal podajecie preparaty na kolkę?
My nadal podajemy espumisan i delicol 2 lutego skończy 3 miesiące
Podobno te antykolkowce mozna dawać do 3-4miesiaca wiec my będziemy próbować odstawiac jakos w 4
 
No właśnie ja ostatnio postanowiłam powoli odstawiać espumisan i delicol i mały znów niespokojny, jakby znów kolka powróciła. Wy nadal podajecie preparaty na kolkę?
Ja odstawiłam esputicon już jakieś 2 tygodnie temu odkąd zaczęłam robić regularnie masaż brzuszka-tak 3 razy dziennie i na razie jest ok.
Zostalismy tylko przy probiotyku.
Moja położna mówiła przy vivomixie żeby po jeden buteleczce robić przerwę.
My teraz dajemy dicoflor bo pediatra sugerowała że dla naszej małej vivomix może byc za "mocny" i tu planuje po drugiej buteleczce odstawić.
 
Nadrobiłam forum :) fajnie się dzieje u naszych dzieciaczków. U nas skończone trzy miesiące teraz. No i niestety ten ostatki tydzień jakis kryzys nas dopadł. Zosia czesciej się budzi w nocy i denerwuje a raczej rozprasza bardzo przy karmieniu. Ale na przełomie 3/4 miesiąca to bardzo częste wiec liczę na to ze minie. Zosia tez pcha raczki całe do buzi wyglada na ząbkowanie ale chyba Jeszcze nie…. Chociaż chociaż mojemu drugiemu synkowi wyszły te dwa dolne jak miał 3 i pół miesiąca! Masakra! Przedziwnie wyglądał taki mały dzidziuś z ząbkami. Był bardzo mały i drobny na dodatek. Zobaczymy jak Zosia. Pierwszy syn rowno na 6 miesięcy miał pierwsze.

My rozpoczęliśmy ferie. Zosia przespała cała podróż czterogodzinną i już jesteśmy w Czechach i zaczynamy wakacje. Chłopcy nawet toast wznieśli za pierwsze wakacje Zosi :))))
 
No właśnie ja ostatnio postanowiłam powoli odstawiać espumisan i delicol i mały znów niespokojny, jakby znów kolka powróciła. Wy nadal podajecie preparaty na kolkę?

My odstawiliśmy Espumisan a zostawiliśmy Delicol, synek znacznie lepiej się czuję, jest spokojniejszy wieczorem i nie ma awantur przed snem
 
Nadrobiłam forum :) fajnie się dzieje u naszych dzieciaczków. U nas skończone trzy miesiące teraz. No i niestety ten ostatki tydzień jakis kryzys nas dopadł. Zosia czesciej się budzi w nocy i denerwuje a raczej rozprasza bardzo przy karmieniu. Ale na przełomie 3/4 miesiąca to bardzo częste wiec liczę na to ze minie. Zosia tez pcha raczki całe do buzi wyglada na ząbkowanie ale chyba Jeszcze nie…. Chociaż chociaż mojemu drugiemu synkowi wyszły te dwa dolne jak miał 3 i pół miesiąca! Masakra! Przedziwnie wyglądał taki mały dzidziuś z ząbkami. Był bardzo mały i drobny na dodatek. Zobaczymy jak Zosia. Pierwszy syn rowno na 6 miesięcy miał pierwsze.

My rozpoczęliśmy ferie. Zosia przespała cała podróż czterogodzinną i już jesteśmy w Czechach i zaczynamy wakacje. Chłopcy nawet toast wznieśli za pierwsze wakacje Zosi :))))

Super! Spokojnego wypoczynku, chociaż pewnie będzie ciężko 😁. Dobrze, że zdecydowaliście się na wyjazd na ferie z takim małym szkrabem, też zawsze mówię, że dziecko w niczym nie jest przeszkodą, trzeba tylko się zorganizować 😉
 
reklama
Do góry