reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

A "lulasz" małego przed spaniem? Bo lulanie, potrzasanie też może powodować ulewanie w po odłożeniu dziecka
Przy wieczornym karmieniu rzadko lulam, raczej zasypia przy piersi, potem jest wzięta do odbicia i trochę sobie leży na mnie i zasypia i wtedy odkładam. I też ja budzi ulewanie.
Lulanie jest później jak się wybudzi. Ale w ciągu dnia po drzemce jak zje, odbije i trochę ponosze w "pionie" i odłożę na mate to też ulewa.
 
reklama
dziewczyny moja cora chyba zabkuje, caly czas raczka w buzi. Troche to wczesnie chyba, ma 9 tygodni. Oprocz tego syrasznie mecza ja gazy. Jak wasze dzieci? Tez pchaja raczki do buzi?
 
dziewczyny moja cora chyba zabkuje, caly czas raczka w buzi. Troche to wczesnie chyba, ma 9 tygodni. Oprocz tego syrasznie mecza ja gazy. Jak wasze dzieci? Tez pchaja raczki do buzi?
Moja też chętnie wsadza rączki do buzi ale łączę to raczej z tym że niedawno nauczyła się tego i w związku z tym ćwiczy tą wspaniałą umiejętność :)

Co ciekawsze moja (karmiona butelką) do tej pory jak nie chciała już jeść to wypychała językiem butelkę z buzi...a od przedwczoraj nauczyła się że wtedy zbiera w buzi dużo mleka, a na koniec wypluwa całe na raz 😂🙈
 
Moja też chętnie wsadza rączki do buzi ale łączę to raczej z tym że niedawno nauczyła się tego i w związku z tym ćwiczy tą wspaniałą umiejętność :)
Dokładnie. Mój synek jak skończył 2 miesiące zaczął wkładać rączki do buzi i się ślinić, teraz ma 4, wkłada wszystko co da radę pochwycić, a ząbków jak nie było tak nie ma 😉
 
Moje dziecko na dzisiaj "cudowny" dzień. Wstało o 7, zjadło, przebrałam, poleżało 20 min na macie i od tego momentu od ponad 2h jeśli nie karmie, albo nie bujam, albo na 5-10min zasypia mi na rękach to jest jeden wielki ryk.
Zdążyłam się dzisiaj aż ubrac i wypić pół kawy. Pół śniadania nadal stoi na stole.
A dopiero 10....

U nas często niestety są takie dni, także znam ten ból 😔
 
Mój wlasnie teraz zaczął się ślinić. Jejku jaki on już jest fajny, taki komunikatywny. Stałam z nim dziś przed lustrem i tak fajnie się śmiał bo widział się w lustrze. Dziś sobie pomyślałam że jeszcze nie dawno był w brzuszku i... hop... 9 miesięcy zlecialo.... Troszkę było nerwów, ale za to teraz jestem przeszczęśliwa 😊
 
dziewczyny moja cora chyba zabkuje, caly czas raczka w buzi. Troche to wczesnie chyba, ma 9 tygodni. Oprocz tego syrasznie mecza ja gazy. Jak wasze dzieci? Tez pchaja raczki do buzi?

Synek całymi dniami eksploruje zawartość swojej jamy ustnej i ogólnie bardzo mocno się ślini... Poważnie się zastanawiam czy to już nie na ząbki...
 
A czym się różni ten pomarańczowy od niebieskiego? Myslisz ze to ten oryginalny czy jakaś podróbka?
Ja mam suavinex smoothie taki sylikonowy i w miarę ale przy ostrym napadzie płaczu wypluwa i muszę mu przytrzymać.
Jei chodzi o smoczki to podobno przy takim podniebieniu odpadają te z wisienka czyli bibs i ew lovi bo też są zakończone taka okrągła wisienka, oraz te ala trąbka jak avent soothie.

Curaprox sam pisze ze zapobiega pogłębianiu się wady ze względu na kształt. Faktycznie jest inny niż wszystkie, szeroki i płaski.

Myślę, że to nie podróba. Na różnych stronach można znaleźć ten smoczek w różnych cenach ale najlepiej sugerowac się tymi kg na opakowaniu bo ten smoczek nie jest tak dostosowany wiekowo tylko na kilogramy dziecka. Kusi mnie ten smoczek ale brakuje mi opinii
 
reklama
Ja mam suavinex smoothie taki sylikonowy i w miarę ale przy ostrym napadzie płaczu wypluwa i muszę mu przytrzymać.
Jei chodzi o smoczki to podobno przy takim podniebieniu odpadają te z wisienka czyli bibs i ew lovi bo też są zakończone taka okrągła wisienka, oraz te ala trąbka jak avent soothie.

Curaprox sam pisze ze zapobiega pogłębianiu się wady ze względu na kształt. Faktycznie jest inny niż wszystkie, szeroki i płaski.

Myślę, że to nie podróba. Na różnych stronach można znaleźć ten smoczek w różnych cenach ale najlepiej sugerowac się tymi kg na opakowaniu bo ten smoczek nie jest tak dostosowany wiekowo tylko na kilogramy dziecka. Kusi mnie ten smoczek ale brakuje mi opinii
To w takim bądź razie moze spróbuję ale teraz mam zagwozdkę bo mówisz ze sugerować się waga u nas na ostatnim ważeniu bylo 6kg a ta 0 jest 3-7kg i wiek 0-7miesiecy to co mam brać 1?dziwne to
 
Do góry