reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja mam suavinex smoothie taki sylikonowy i w miarę ale przy ostrym napadzie płaczu wypluwa i muszę mu przytrzymać.
Jei chodzi o smoczki to podobno przy takim podniebieniu odpadają te z wisienka czyli bibs i ew lovi bo też są zakończone taka okrągła wisienka, oraz te ala trąbka jak avent soothie.

Curaprox sam pisze ze zapobiega pogłębianiu się wady ze względu na kształt. Faktycznie jest inny niż wszystkie, szeroki i płaski.

Myślę, że to nie podróba. Na różnych stronach można znaleźć ten smoczek w różnych cenach ale najlepiej sugerowac się tymi kg na opakowaniu bo ten smoczek nie jest tak dostosowany wiekowo tylko na kilogramy dziecka. Kusi mnie ten smoczek ale brakuje mi opinii
A orientujesz się czym się rozni pomarańczowy od niebieskiego no wydają się na zdj ze te smoczki maja inny kształt
 
reklama
To w takim bądź razie moze spróbuję ale teraz mam zagwozdkę bo mówisz ze sugerować się waga u nas na ostatnim ważeniu bylo 6kg a ta 0 jest 3-7kg i wiek 0-7miesiecy to co mam brać 1?dziwne to
Wiesz co? Teraz się przyjrzałam i widzę że 3 rodzaje smoczków ma ten curaprox ale żaden chyba nie jest z wisienka ani rurkowy. Ja czytałam o tym w kształcie motylka. Znowu jeśli chodzi o kg to podobno szczęka dziecka rośnie w ten sposób😳 mówię trzeba byłobt się wgłębić w temat..
Brakuje mi opinii
 
Wiesz co? Teraz się przyjrzałam i widzę że 3 rodzaje smoczków ma ten curaprox ale żaden chyba nie jest z wisienka ani rurkowy. Ja czytałam o tym w kształcie motylka. Znowu jeśli chodzi o kg to podobno szczęka dziecka rośnie w ten sposób😳 mówię trzeba byłobt się wgłębić w temat..
Brakuje mi opinii
Wlasnie jeśli chodzi o opinie to praktycznie ich nie ma przejrzałam forum jakieś inne gdzie padła ta nazwa ale brak jakichkolwiek szczegółów
 
Wiesz co? Teraz się przyjrzałam i widzę że 3 rodzaje smoczków ma ten curaprox ale żaden chyba nie jest z wisienka ani rurkowy. Ja czytałam o tym w kształcie motylka. Znowu jeśli chodzi o kg to podobno szczęka dziecka rośnie w ten sposób😳 mówię trzeba byłobt się wgłębić w temat..
Brakuje mi opinii
Kupilam, ostatnia próba bo juz wydałam chyba z 300zl na te smoczki... 🤦‍♀️
A Twój maluszek nie jest na mm? Pije butelkę a smoczki be?
 
Jest na mm. Że wszystkich butelek które miałam pasuje mu tylko avent. Przy lansinohu się krztusił a lovi mu nie pasuje smoczek
 
Jeju ledwo żyje. Moja córka 2 tygodnie śpi w super w nocy, a potem kolejne 2 w dzień. Teraz jeszcze nałożył się skok rozwojowy, więc spałam wczoraj od 22 do północy. Potem były drzemki po 15 minut, więc nawet nie zdążyłam zasnąć. Zasnęła dopiero o 15:00. No ale widać progres. Wczoraj ręce na brzuchu jej się rozjezdzaly, głowa opadła i ryk. Dzisiaj głowa wysoko, bez płaczu i tak sobie leżała uśmiechnięta i patrzyła się co brat robi. Rączki już też rozluznily się. Były mocno zaciśniete piąstki, a teraz sobie otwiera rączki i ogląda przed buzia. Ile to się może po nocy zmienić.
 
Nadrabiam wogole posty i czytałam o tym płaczu i przychodzeniu do dziecka.
Również słyszałam o tym, że zostawianie dziecka żeby się wypłakało ma zły wpływ na rozwój. Ja nie daje się małemu wypłakać, ale czasami płaczę siła rzeczy i popłakać trochę musi bo akurat robię mu mleko albo poprostu robię " coś" w łazience.. Gdybym kierowała się bieganiem na każdy płacz to nie mogłabym nic kompletnie zrobić.. Bo on płaczę często jak się go chociażby odkłada na łóżko.. Myślę, że tego płaczu nie da się ominąć, ale też bez przesady zebh dziecko płakało przez następne pół godziny.
 
reklama
No właśnie ja ostatnio postanowiłam powoli odstawiać espumisan i delicol i mały znów niespokojny, jakby znów kolka powróciła. Wy nadal podajecie preparaty na kolkę?
 
Do góry