reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej Dziewczyny,

Chciałam się przywitać i mam nadzieję zostać na dłużej. O ciążę staraliśmy się dłuższy czas i byliśmy już umówieni na in vitro, a tutaj niespodzianka-do dzisiaj szok i niedowierzanie:).

OM 25.01.2021 i to wszystko co wiem, bo ten cykl totalnie odpuściliśmy plus byłam na antybiotyku. Owulacja mogła być 12.02.2021 ale nie mam żadnej pewności. 23.02 zrobiłam bete i wyszła 37. Powtórzyłam 25.02 i urosła tylko do 54 - tutaj już się podłamałam, ale badałam dalej przyrosty co 2 dni i ruszyła! 27.02-132, 01.03-313 i 03.03-795. Dalej już nie badałam i byłam dzisiaj na USG, jest na razie pęcherzyk ciążowy 5 mm. I tutaj się znowu zaczęłam martwić czy ten pęcherzyk nie jest za mały? Bardzo boje się jeszcze cieszyć i nikomu nie powiedziałam o ciąży.

Dodajcie mi otuchy :)
Witamy, Kochana na spokojnie każde bobo rośnie w swoim tempie,
Hej Dziewczyny,

Chciałam się przywitać i mam nadzieję zostać na dłużej. O ciążę staraliśmy się dłuższy czas i byliśmy już umówieni na in vitro, a tutaj niespodzianka-do dzisiaj szok i niedowierzanie:).

OM 25.01.2021 i to wszystko co wiem, bo ten cykl totalnie odpuściliśmy plus byłam na antybiotyku. Owulacja mogła być 12.02.2021 ale nie mam żadnej pewności. 23.02 zrobiłam bete i wyszła 37. Powtórzyłam 25.02 i urosła tylko do 54 - tutaj już się podłamałam, ale badałam dalej przyrosty co 2 dni i ruszyła! 27.02-132, 01.03-313 i 03.03-795. Dalej już nie badałam i byłam dzisiaj na USG, jest na razie pęcherzyk ciążowy 5 mm. I tutaj się znowu zaczęłam martwić czy ten pęcherzyk nie jest za mały? Bardzo boje się jeszcze cieszyć i nikomu nie powiedziałam o ciąży.

Dodajcie mi otuchy :)
Witamy serdecznie, Kochana na spokojnie najważniejsze że przyrost bety masz prawidłowy a bobo będzie rosło w swoim tempie. Najważniejsze słuchać się lekarza i odpoczywać 🙂
 
reklama
Macica się rozszerza więc część z nas to odczuwa. Ja też wspominałam o tym lekarzowi i powiedział, że to normalne 🙂 na spokojnie wtedy trochę więcej poodpoczywać i najważniejsze się nie denerwować 🙂
Dzięki za słowa otuchy🙂 Mam już jedno dziecko i tamta donoszona ciąża była jakas taka zupelnie inna, zero dolegliwosci jakichkolwiek stąd włącza się panika🙄
 
Cześć dziewczyny aż się boję zaczynać pisać. Naiczona doświadczeniem że szybko zaczynałam tak szybko kończyłam. Ale spróbuję. Wczoraj test II kreski. Nie planowaliśmy tego wręcz z mężem już zamkneliśmy "warsztat" A tu na starość taka niespodzianka.
Termin teoretycznie 05.11 w poniedziałek mam wizytę jutro idę na betę.
W moim przypadku zarodki przestały rozwijać się w 5tc więc mam dużo obaw.
Cieszę się do was dołączyć. Mam już 8 latka w domu.
 
Dzięki za słowa otuchy🙂 Mam już jedno dziecko i tamta donoszona ciąża była jakas taka zupelnie inna, zero dolegliwosci jakichkolwiek stąd włącza się panika🙄
Ja też mam już jednego 10 miesięcznego bąbla w domu i każda ciąża inna. Przy pierwszej obiawy od początku, piersi, wyostrzony węch, wymioty. Przy tej czuje się na razie świetnie, ( odpukam żeby nie zapeszyć 😆). Ale brzuszek też pobolewa bo wiadomo trzeba bąblaa podnieś przytulić ponosić no i małe bobo niech się przyzwyczaja ze mieć rodzeństwo to nie same przyjemności.... Hihihi 😆
 
Ja też mam już jednego 10 miesięcznego bąbla w domu i każda ciąża inna. Przy pierwszej obiawy od początku, piersi, wyostrzony węch, wymioty. Przy tej czuje się na razie świetnie, ( odpukam żeby nie zapeszyć 😆). Ale brzuszek też pobolewa bo wiadomo trzeba bąblaa podnieś przytulić ponosić no i małe bobo niech się przyzwyczaja ze mieć rodzeństwo to nie same przyjemności.... Hihihi 😆
Jejciu ale fajnie, będzie taka mala roznica wieku, super. Stworzy się piękna relacja🙂 Moja córka ma juz skonczone 5 lat, od 2 lat walczymy o rodzenstwo i nic z tego nie wychodzi😪 a ona tak strasznie tego pragnie.
 
Jejciu ale fajnie, będzie taka mala roznica wieku, super. Stworzy się piękna relacja🙂 Moja córka ma juz skonczone 5 lat, od 2 lat walczymy o rodzenstwo i nic z tego nie wychodzi😪 a ona tak strasznie tego pragnie.
Będę 3mac tym bardziej za Was kciuki 🙂 nie denerwuj się, będzie dobrze. Najważniejsze pozytywne nastawienie 🙂 Dla mnie ta ciąża to wielkie zaskoczenie ale im więcej o tym myślę tym bardziej się cieszę. 🙂
 
Ja również powiedziałam współpracownikom żeby nie było spin że nie podniosę czegoś cięższego czy coś w podobie. Kierownicy oraz kolezanki i koledzy bardzo dobrze to przyjęli. Usłyszałam nawet że jak bym chciała iść na zwolnienienie to mam się nie przejmować [emoji846] mnie mecza często mdłości oraz mam mega obolałe piersi. Wczoraj w pracy jak wstałam z krzesła jakoś szybko to tak zakuł mnie brzuch że myślałam że nie wstanę. Na szczęście szybko przeszlo. Jeszcze dzisiaj i jutro i półtora tygodnia urlopu [emoji846][emoji846] trzymam za wszystkie was kciuki
 
Cześć! :) Zrobiłam dzisiaj druga betę, w czwartek było 50 IU/L a dzisiaj 135 IU/L i tak się cieszę, że jest ponad 100%... ja wiem ze to dopiero początek i że wszystko może się zdarzyć, ale dla mnie to jest tak pozytywna wiadomość po dwóch poronieniach, wcześniej miałam wzrosty ok 50% (i mniej) i w pierwszej ciąży i w drugiej.
Jak myślicie powtórzyć jeszcze bete czy odpuścić do wizyty u ginekologa?
 
Cześć dziewczyny. Trochę odpuściłam forum bo mnie choróbsko dopadło. Kaszel, ból głowy i gardło.
Chyba się wykończę. Wszystkim dobrych nowin na wizytach gratuluję. I przepraszam że nie odpisze każdej personalnie ale mój mózg jest na zwolnionych obrotach. Trzymajcie się dziewczyny zdrowo i dbajcie o swoje fasolki.
 
reklama
Cześć! :) Zrobiłam dzisiaj druga betę, w czwartek było 50 IU/L a dzisiaj 135 IU/L i tak się cieszę, że jest ponad 100%... ja wiem ze to dopiero początek i że wszystko może się zdarzyć, ale dla mnie to jest tak pozytywna wiadomość po dwóch poronieniach, wcześniej miałam wzrosty ok 50% (i mniej) i w pierwszej ciąży i w drugiej.
Jak myślicie powtórzyć jeszcze bete czy odpuścić do wizyty u ginekologa?
Super :)
Jeśli masz się denerwować to lepiej zrób żeby mieć czysta głowę :) stres dla Ciebie i kropka nie jest wskazany.
Kiedy masz wizytę u lekarza?
 
Do góry