reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Jestem w 16 tygodniu i mam już pampersy premium care 0 i 1, chusteczki pampers Aqua- były na promocji na Allegro 🙈 Przybory do kąpieli, olejki, żele do mycia, sudocrem i pare innych różnych pierdółek. Pare różnych ciuszków, a w poniedziałek kupiłam wózek 🙂 To moja pierwsza ciąża i zdania rodziny były podzielone, jednak jak jest okazja, to czemu miałabym nie kupić- przecież jestem w ciąży i mi się to przyda 🤰🏻😍
A pieluchy 0 nie są dla wczesniakow. Ja przy synku który był chudy jak mysz po urodzeniu 1 zużyłam tyle co 2 dni w szpitalu + 2 paczki. Tak to już wchodziliśmy w 2.
 
reklama
Jak ktos nie chce kupować adaptera do pasów to można wypożyczyć, wiem że w 8 gwiazdkach (według mnie najlepsze sklepy z fotelikami dla dzieci w Polsce, zamontują, wytłumaczą, przymierza do dziecka i samochodu) można. Pytałam się w sobotę, bo właśnie wymienialiśmy małemu fotelik. U mnie osobiście średnio to zdaje egzamin bo chodzę praktycznie tylko w sukienkach.
 
Pieluchy jednorazowe 😬 rany boskie za jaką karę? Szczerze mówiąc nie rozumiem zupelnie tego trendu. Jeśli chodzi o nature i zdrowie to jest naprawdę spory wybór pampersow jednorazowych z dobrym składem. Jeśli o ekologie to nie wydaje mi się żeby chodząca pralka i suszarka 24h na dobę była ekologiczna a potem jeszcze żelazko, no chybaże ktoś chce prać ręcznie w rzece i wieszać na sznurku za stodołą🤔 jest milion różnych, lepszych pomysłów na dbanie o planetę. Inne intencje nie przychodzą mi do głowy 🤔 Ja jestem leniwa, i lubie dbać o swój relax tylko proste rozwiązania i szybkie. Jak moje dziecko będzie spało to ja z nim, nie wyobrażam sobie dokładać pracy celowo. Wiec dla mnie to mega szaleństwo i obłęd 🤪
Ja z niemowlakiem nie daje rady spać. Ja musze wstać, nakarmić w fotelu i odłożyć do łóżeczka. Moja babcia karmiąc w nocy prawie tak zabiła mojego wujka. 😲Był mocno niedotleniony. Mówi się o instynkcie, ale wiem że zmęczenie robi swoje.
 
Ja z niemowlakiem nie daje rady spać. Ja musze wstać, nakarmić w fotelu i odłożyć do łóżeczka. Moja babcia karmiąc w nocy prawie tak zabiła mojego wujka. 😲Był mocno niedotleniony. Mówi się o instynkcie, ale wiem że zmęczenie robi swoje.
Ale ja nie mialam na mysli ze bede spała z dzieckiem w jedyn łóżku ale ze w tym czasie co dziecko bedzie spało zamierzam odpoczywać. Taki byl kontekst calej wypowiedzi ☺
 
Ale ja nie mialam na mysli ze bede spała z dzieckiem w jedyn łóżku ale ze w tym czasie co dziecko bedzie spało zamierzam odpoczywać. Taki byl kontekst calej wypowiedzi ☺
Chyba z rana wolniej przetwarzam. ☺️ Przy pierwszym dziecku możliwość odsypiania w dzień jest super. Ja gdybym miała małego w przedszkolu to też by było inaczej, miałam go puścić jako 4 latka, ale jak ma mi ciągle chorować jak przy pierwszych próbach adaptacji dam sobie spokój.
 
Hej dziewczyny! Słuchajcie mam pytanie. Bo pierwsze moje USG było w 7-8 tygodniu tak jako potwierdzenie ciąży. Jestem w 13 tygodniu i nie miałam kolejnego USG. Wizytę mam dziś ale bez usg, dopiero 7 czerwca będę miała wizytę w szpitalu (tam docelowo Chce mieć lekarza prowadzącego i wtedy pewnie będzie USG, ale to będzie już 15 tydzień.... Czy to nie za późno na drugie USG? Co myślicie?
 
Hej dziewczyny! Słuchajcie mam pytanie. Bo pierwsze moje USG było w 7-8 tygodniu tak jako potwierdzenie ciąży. Jestem w 13 tygodniu i nie miałam kolejnego USG. Wizytę mam dziś ale bez usg, dopiero 7 czerwca będę miała wizytę w szpitalu (tam docelowo Chce mieć lekarza prowadzącego i wtedy pewnie będzie USG, ale to będzie już 15 tydzień.... Czy to nie za późno na drugie USG? Co myślicie?
A usg genetyczne pomiędzy 11-13tyg?
 
reklama
No właśnie nie miałam nic... Ta moja lekarka teraz jest tragiczna, dlatego zmieniam ale termin dopiero na 7 czerwca... Dziś ja dojadę i zapytam o to USG, chociaż baba chamska i niemiła, pewnie znowu się z nią pokloce jak ostatnio...
A usg genetyczne pomiędzy 11-13tyg?
 
Do góry