reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja mam we czwartek w klinice leczenia niepłodności bo mi się leki konczą :) ale to za wcześnie chyba żeby cokolwiek było widac
 
reklama
Dzień dobry.
Jakie plany na dziś?
Ja fasolka po bretońsku a dla małej ugotuję pomidorową. Dzisiaj zamierzam się koncertowo obijać. Na razie kawusia i chwila spokoju zanim mała wstanie[emoji477][emoji846]
IMG_20210224_073755.jpeg
 
Dzień dobry.
Jakie plany na dziś?
Ja fasolka po bretońsku a dla małej ugotuję pomidorową. Dzisiaj zamierzam się koncertowo obijać. Na razie kawusia i chwila spokoju zanim mała wstanie[emoji477][emoji846]
Zobacz załącznik 1241690
Cześć!
Ja jeszcze w łóżku, mała poszla do szkoły, a ja popijam słaba kawusie :)
Dziś mam zamiar odwiedzić moją 81 letnia babunie ♥️ muszę powiedzieć jej o tej radosnej nowinie :)
Słoneczko pięknie świeci od rana :)
Życzę Wam pięknego dnia 🌿
 
Wow piękny wiek. Na pewno się ucieszy[emoji846]
Wnioskuję z twojej wypowiedzi czułej, że macie bardzo dobry kontakt. Pozdrawiam.
Cześć!
Ja jeszcze w łóżku, mała poszla do szkoły, a ja popijam słaba kawusie :)
Dziś mam zamiar odwiedzić moją 81 letnia babunie [emoji3531] muszę powiedzieć jej o tej radosnej nowinie :)
Słoneczko pięknie świeci od rana :)
Życzę Wam pięknego dnia [emoji263]
 
Ja też się witam. Mój syn zrobił pobudkę o 6. Więc obiad prawie zrobiony. Później wybieram się do siostry zapowiada się cieplutki dzień więc pójdziemy na długo spacer z dzieciakami [emoji846]
 
reklama
U mnie dzisiaj słabo, w nocy mnie obudził skurcz, dzisiaj tez brzuch pobolewa co jakiś czas a tu jeszcze trzeba się do pracy zmusić.

czy to może być spowodowane stresem? Jak mam cięższy dzień w pracy to potem mam mocniejsze skurcze. No chyba że mam mocniejsze skurcze i przez to w pracy mnie wszystko bardziej rusza... 😜
Zwariować można ;)
 
Do góry