reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

akurat w tym udanym cyklu zaopatrzyłam się w wielopak 15 sztuk 🙊 jeszcze mi z 6 zostało haha
co mi szkodzi, hobbystycznie sikam codziennie 👍

a wiecie co? w poprzedniej ciązy tak długo się nie udawało, dopiero jak kupiłam z miliard testów na zapas (no bo przecież się nie uda tak szybko) to się udało w danym miesiącu :) i teraz tak samo.
To już wiem, dlaczego nam się udało 😂 haha myślałam, że tylko ja robię takie zapasy 🤦‍♀️
akurat w tym udanym cyklu zaopatrzyłam się w wielopak 15 sztuk 🙊 jeszcze mi z 6 zostało haha
co mi szkodzi, hobbystycznie sikam codziennie 👍

a wiecie co? w poprzedniej ciązy tak długo się nie udawało, dopiero jak kupiłam z miliard testów na zapas (no bo przecież się nie uda tak szybko) to się udało w danym miesiącu :) i teraz tak samo.
Haha to już wiem czemu nam się udało, bo zapasów testów mam całą szafkę 😂
 
reklama
Mag nie podawałam insuliny. Dieta wystarczyła. Dlatego teraz się zdziwiłam bo bardzo pilnuje co jem. I liczyłam że tym razem mnie to ominie. Widać taki mój urok. Ważne że wraz z końcem ciąży mija cukrzyca jak ręką. Chyba i tym razem tak będzie [emoji1787]
super ze z dzidziusiem wszystko dobrze[emoji7] z cukrzyca... Ajc z tamta sobie pordzilas to teraz też dasz rade. Musiałaś insulinę podawać?
 
Z rana jakoś mam energię. Później zaczyna spadać. Dziś pobudka o 6. Śniadanie, forum, pranie już zrobiłam i obiad ugotowałam [emoji1787]
A po obiedzie pewnie zjak zwykle mnie spanie weźmie.

Ja w nocy mam jedna wycieczkę na siku (ale ja jakoś mało pije , za mało [emoji849]muszę się zmobilizować) No i rano godzina 7:00 już gotowa do rozpoczęcia dnia , normalnie z życiu bym się sama nie obudziła o tej godzinie [emoji23]
 
A no właśnie. Myślałam że tylko na mnie się u wzięli. Jak rodziłam 1.córkę nawet do tego nie przywiązywali wagi. Krzywej nawet nie miałam robionej ale to było bardzo dawno temu. Przy drugiej córce miałam pierwszy raz zdiagnozowana cukrzycę. Potem kolejna ciąża ale zakończona poronieniem, ale też z cukrzycą. Myślę że ta cukrzyca tęskni za mną [emoji1787]
Krzywa cukrową jest robiona jeżeli w pierwszej ciąży miałaś cukrzycę to z automatu od razu każą zrobić. Mi na czczo wyszedł 94 i też czeka mnie zrobienie je krzywej cukrowej...
 
Hej, dzisiaj się odezwał mój ciążowy mózg. Poszłam na badania krwi. Mam spacerkiem do przychodni, więc tak sobie idę i myślę, że o czymś zapomniałam. A, dowodu zapomniałam. Pytam panią w rejestracji, czy potrzebny a ona, że nie, bo robię badania prywatnie. I zaznacza, co tam będzie robione i mruczy pod nosem "toksoplazmoza, TSH..." a ja nagle oczy w slup i na całą przychodnie mówię: "Jezu, moczu nie mam!" 🙈 Ta się śmieje i pyta, czy na pewno nic nie wycisnę. No to poszłam do sklepu, kupiłam wodę, wypiłam 0,7 litra i kurde nic. Przepuscilam wszystkich w kolejce. Prędzej mi się chciało rzygać od tej wody, niż sikac. W końcu poszłam na pobranie, pani pyta gdzie mocz. Macham pusta butelka po wodzie i mówię "no, czekam jeszcze". I jak tylko usiadłam do pobrania, to tak mi się zachciało, że ledwo wytrzymałam. I przeszczęśliwa mówię do niej "zaraz będzie mocz!" 🤣🤣🤣

Oczywiście w przychodni pełno znajomych, a ja udaje greka, że na morfologię. Bo prędzej by się pół wsi dowiedziało o mojej ciąży, niż np moi rodzice.
 
Izka fuuu współczuję. Ależ cię wymęczy. Miejmy nadzieję że drugi trymestr będzie łaskawszy.
Hej dziewczyny ja dzisiaj zaczynam kolejny dzień od wymiotów [emoji29][emoji2961]już bym chciała żeby był 12 tydz i zaczęły znikać. Czuję się fatalnie tak też wyglądam 5tydz mdłości od rana do wieczora. A dzisiaj dopiero 9t2d [emoji85] do wizyty zostało mi 8 dni. Miłego dnia dla was[emoji8]
 
reklama
W poprzednim tygodniu nie miałam apetytu. Spadły mi 2 kg a teraz już coś czuję że jak się w Nd zważę to odrobiłam to z nawiązką [emoji1787]
U mnie też nadwaga. Nie ogromna ale jest.
ja w sumie przy mojej nadwadze liczylam ze nie bede mogla jesc i troche schudne na poczatku, ale nie. [emoji849]
Super wiadomości z rana [emoji7]
Dziewczyny jestem po wizycie, 2 serduszka pięknie bijące[emoji173]
 
Do góry