reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ale w jaki sposób ja to zrobiłam że dostałam wzamian taki hejt?
Widziałam, że jest problem, niektóre dziewczyny chcą być na zamkniętym ale wg Was się nie nadają to dałam dla nich miejsce. Nie rozumiem o co chodzi i po ta spina w moja stronę? Przez to że Wy nie chcecie ich to mają być zostać na otwartym? Dlaczego chcecie decydować za te osoby? Jest różnica czy czyta wątek 20 osób, nawet jeśli wchodzą raz na jakiś czas niż 200 osób bo podczytują z innych wątków, np grudniowych itp.
Skoro Wam nie przeszkadza nowo powstała grupa to olejcie temat, ja napisałam grzecznie, że zrobiłam miejsce dla innych osób żeby nie czuły się "pokrzywdzone" a to jak Wy to interpretujecie to wasza sprawa.
Najbardziej chore jest to, że są tu osoby które myślą tak samo jak ja ale boją się odezwać bo zostaną zlinczowane za to, z góry będą skreślone i zostaną zhejtowane tak jak ja. Mnie to nie boli, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
Macie problem z moją osobą to usuńcie mnie z tej swojej grupy, na siłę się tam pchać nie będę. Nie rozumiem jak można komuś mówić, że jest dziwny tylko dlatego, że zrobił grupę dla pozostałych osób.... Nikt wam nie broni na tej grupie być i np pisać o mniej prywatnych sprawach jeśli macie taką ochotę a o prywatach na swojej. Po co robić dym. To Wy zrobiłyście na mnie atak gdzie ja tylko chciałam ułatwić sprawę dla innych :)
jaki hejt wyraziłam swoje zdanie że trochę to brzydko wyszło. Oczywiście masz takie prawo jak najbardziej;) jeśli tak czujesz i chcesz to pewnie. Powodzenia i wszystkiego dobrego. Dużo zdrówka Milena;)
 
reklama
Ja też mam trochę schizy. Bo 21.02 był pozytywny test owulacyjny i były sexy i bolał mnie jajnik lewy a z niego byla owui to był typowo owulacyjny ból. Pozniej sexów nie było przez tydzień [emoji28] więc byłam pewna że będzie termin na 14 listopad a już jest przesunięty na 17 listopad. Wiem że plemniki do 5 dni mogą żyć etc ale tego bólu owulacyjnego byłam pewna na 1000% palca bym sobie dała odciąć [emoji28] a 12 dni pozniej bo 5.03 już był pozytywny test . ale czekam i zobaczymy co będzie na następnej wizycie. Zarodek w granicach normy więc powinno być ok.
Dziewczyny, mam pytanie. Mój wiek ciąży wg OM a ten wg USG to aż tydzień różnicy. Nie ma możliwości o przesunięciu owulacji, wiec trochę się martwię. Tez tak miałyście ? Lekarz powiedział, ze życie takie jest i to się zdarza, ale przez ostatnie poronienie, gdzie od początku ciąża była młodsza, mam jakaś schize.
 
hihi @ziutkaKA świetna fotka ;) Ja w pierwszej ciąży czułam się piękna, bo mi się przy synku cera bardzo poprawiła i wydawało mi się, że brzuszek miałam w miarę zgrabny ;) A teraz jak patrzę na te zdjęcia to śmieję się do Męża dlaczego mi nie mówił prawdy tylko utwierdzał mnie w przekonaniu, że jestem piękna ;) hihi Choć sądzę, że nie ważne jak ktoś wygląda tylko jak się w swoim ciele czuje. A w tej ciąży póki co choć waga w miarę stoi to brzuszek już widać ;) i cera mi się pogorszyła :(.
Hehe ja właśnie się zastanawiam czy te zabobony się sprawdzają bo mam mega piękną cerę jak nigdy, super włosy, zero objawów i się zastanawiam czy to przypadkiem chłop nie będzie 😁
 
hihi @ziutkaKA świetna fotka ;) Ja w pierwszej ciąży czułam się piękna, bo mi się przy synku cera bardzo poprawiła i wydawało mi się, że brzuszek miałam w miarę zgrabny ;) A teraz jak patrzę na te zdjęcia to śmieję się do Męża dlaczego mi nie mówił prawdy tylko utwierdzał mnie w przekonaniu, że jestem piękna ;) hihi Choć sądzę, że nie ważne jak ktoś wygląda tylko jak się w swoim ciele czuje. A w tej ciąży póki co choć waga w miarę stoi to brzuszek już widać ;) i cera mi się pogorszyła :(.
matko miałam podobnie ale jak zobaczyłam foty w 8m jezu ta zbierajaca sie woda w organizmie. Popuchnieta twarz
 
też mam tydzień różnicy, tylko tydzień starszą(choć to niemożliwe bo akurat wtedy miałam @ i na pewno się nie kochaliśmy, chyba że bąbello jest większy) i powiedziała aby sugerować się data z usg i tak też przekazałam podczas rejestracji
no własnie ja tak czułam, ze owulacja mi sie spozniła ale nie o tyle, wiec zakładam ze dzidzia wolniej cosik rosnie. ale w ciazy z corcią mowili ze bede miec bardzo male dziecko, ze widocznie taka moja "uroda" heh a urodziła sie z wagą 3650 i 58cm to nie wiem czy taka mała :D
 
Ale przecież to jest totalnie bez sensu i bicie piany. Ta grupa teraz nie zniknie nadal możecie się w niej udzielać po co tworzyć milion nowych wątków. Jak ktoś będzie chciał nadal się będzie udzielać tu.
Ja na Marcówkach udzielałam się i w jednej i w drugiej grupie bez spiny totalnej
No dobrze ale jaki jest problem żeby taka grupę zrobić? Ktoś będzie chciał dołączyć to dołączy, nie to nie. Tak samo jak wy nie chcecie pisać na otwartym tak osoby które nie załapią się do waszej grupy też może nie chcą być na otwartym i dlatego stworzyłam dla nich grupę..
 
Ja we wtorek zjadłam 12 klusek, dużą roladę dwa kawalki ciasta galaretkę no piękny dzień D nic nie bolało nie mdlilo... i to by było na tyle, od środy powrót mdłości, dziś są od rana [emoji28] plus piersi zaczynają boleć
Apetytu wrócił? Jejku ile ja bym dała za normalny obiad. Dziewczyny tu piszą o takich pysznych rzeczach, a ja to czytam i myślę fuj. Tęskni mi się A normalnym obiadem i otwieraniem lodówki [emoji28][emoji23]
 
reklama
jaki hejt wyraziłam swoje zdanie że trochę to brzydko wyszło. Oczywiście masz takie prawo jak najbardziej;) jeśli tak czujesz i chcesz to pewnie. Powodzenia i wszystkiego dobrego. Dużo zdrówka Milena;)
Ja nigdzie nie napisałam, że chce zrezygnować z waszej grupy ale widzę, że już jest ogólny hejt na mnie więc się domyślam, że to Wy mnie nie chcecie. Po prostu zadecydujcie ;) nic na siłę.
 
Do góry