reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny ja was naprawdę podziwiam za to że wytrzymujecie. Ja musze zjeść przed samym snem bo nie zasnę, wstaje siku koło 2 to już muszę coś zjeść i budzę się o 6 i zanim pójdę siku to też muszę jeść bo jak bym się podniosła to odrazu wymioty. Rozmawiałam z moją gin o tym że to nie jest normalne ale przez pierwsze 3 tygodnie jak mnie tak mordowały wymioty to ja prawie nic nie jadłam i teraz kazała mi jeść kiedy tylko mi się chce 🤷‍♀️ mówisz kefir i otręby 😁😁 sorki że się śmieje ale ja po tym to bym nie poczuła ze coś jadłam. Wczoraj np zjadła cały talerz szprotek, dwa paczki pulke z serem jabłko i kawałek arbuza a za pół godz byłam już taka głodna że cukierki jadłam zanim zrobiłam sobie coś do jedzenia. Teraz jest tylko kwestia albo się przyjmuje albo nie.

Dziewczyny ja was naprawdę podziwiam za to że wytrzymujecie. Ja musze zjeść przed samym snem bo nie zasnę, wstaje siku koło 2 to już muszę coś zjeść i budzę się o 6 i zanim pójdę siku to też muszę jeść bo jak bym się podniosła to odrazu wymioty. Rozmawiałam z moją gin o tym że to nie jest normalne ale przez pierwsze 3 tygodnie jak mnie tak mordowały wymioty to ja prawie nic nie jadłam i teraz kazała mi jeść kiedy tylko mi się chce 🤷‍♀️ mówisz kefir i otręby 😁😁 sorki że się śmieje ale ja po tym to bym nie poczuła ze coś jadłam. Wczoraj np zjadła cały talerz szprotek, dwa paczki pulke z serem jabłko i kawałek arbuza a za pół godz byłam już taka głodna że cukierki jadłam zanim zrobiłam sobie coś do jedzenia. Teraz jest tylko kwestia albo się przyjmuje albo nie.
Zaproponowalam to jako lekki posiłek tuz przed snem jako druga kolacje 😁 akurat taka propozycję poddała mi diabetolog bo jestem o krok od cukrzycy ciazowej więc dieta o niskim IG.
Ja najchętniej jadłabym ciągle, bo tak mi się chce 🤪 ale stram sie robić chociaż przerwy 2h między posiłkami. Mam nadzieję że nie dojdzie to tego że będę musiała robić sobie jedzenie w nocy .
 
reklama
Zaproponowalam to jako lekki posiłek tuz przed snem jako druga kolacje 😁 akurat taka propozycję poddała mi diabetolog bo jestem o krok od cukrzycy ciazowej więc dieta o niskim IG.
Ja najchętniej jadłabym ciągle, bo tak mi się chce 🤪 ale stram sie robić chociaż przerwy 2h między posiłkami. Mam nadzieję że nie dojdzie to tego że będę musiała robić sobie jedzenie w nocy .
Ja to chyba już mam taki odruch że już musi być byle nie wymiotować. Jak udaje mi się przespać cała noc to wtedy jest super
 
Ej a ten test pappa robią wtedy co 1 prenatalne? Ja pierdziele córkę urodziłam nie tak dawno a mam całkowita amnezje 😂🙈
Z tego co wiem to ten test to jest test z krwi który wykonuje się tydzień przed prenatalnym (USG). Poprawcie mnie proszę jeśli się mylę bo jestem laikiem w tym temacie i wszytsko dopiero przede mną.
 
Z tego co wiem to ten test to jest test z krwi który wykonuje się tydzień przed prenatalnym (USG). Poprawcie mnie proszę jeśli się mylę bo jestem laikiem w tym temacie i wszytsko dopiero przede mną.
Tak:) pappa robi się razem z pierwszym USG między 11 a 13+6 tygodniem. Czasem pobierają krew przed badaniem, czasem w dniu badania - zależy od lekarza i tego jakie tam mają praktyki
 
Zaproponowalam to jako lekki posiłek tuz przed snem jako druga kolacje 😁 akurat taka propozycję poddała mi diabetolog bo jestem o krok od cukrzycy ciazowej więc dieta o niskim IG.
Ja najchętniej jadłabym ciągle, bo tak mi się chce 🤪 ale stram sie robić chociaż przerwy 2h między posiłkami. Mam nadzieję że nie dojdzie to tego że będę musiała robić sobie jedzenie w nocy .
Ja dzisiaj w nocy myślałam o jedzeniu 😞to jest zły znak 😳
 
Ogólnie to spoko, mam te cholerne mdłości wieczorami, są dni kiedy jest całkiem spoko a są takie ze tylko bym leżała i się z łóżka nie ruszała. Ale ja nadal pracuje, z domu ale pracuje.
Gin juz od miesiąca chce mnie wysłać na L4 ale jakoś głupio mi było brać tak szybko, bo wiem ze mogę jeszcze pracować. Mimo ze mam krwiaka i powinnam się oszczędzać... bo wiadomo w pracy trochę stresu, no ale dzidzia rośnie i się rozwija wiec póki co tak to zostawiam :)
Jezu No te mdłości to hardkor 🤢mi odcwczoraj doszedł ból brzucha, kłucie, ciągniecie ehhh, biore nospe i magne b6😟
 
reklama
Do góry