reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Oooo fajne😊
Mi mąż kupił taki obraz co się maluje po numerach. Taka jakby kolorowanka, tylko że farbami. Bardzo fajna rzecz i czasochłonna, ale lubię to bardzo
Mi mąż kupił taki obraz co się maluje po numerach. Taka jakby kolorowanka, tylko że farbami. Bardzo fajna rzecz i czasochłonna, ale lubię to bardzo :)
Ooo😊super sprawa 😊będę musiała spróbować 😊
 
Ja miałam po usg od razu pobraną krew dosłownie po 5 min i czas oczekiwania na wyniki to do 14 dni i wysyłają na maila
To chyba zależy już od gabinetu. W każdym razie mnie powiedziano aby przyjść wcześniej na krew bo wyniki potem pomagają w trakcie USG, w interpretacji.
Jejku jak o tym myślę to mam skurcz w żołądku 😔
 
Ja dzisiaj w nocy myślałam o jedzeniu 😞to jest zły znak 😳
Ale myślałaś czy byłaś głodna 🤣😜 mnie diabetolog powiedziała że ciąża to nie czas zachcianek tylko czas świadomego odżywiania się. I to bardzo madre słowa 😊Na szczęście nie ciągnienie nmnie ani do słodyczy ani jakiś takich słonych przekąsek .
 
Ale myślałaś czy byłaś głodna 🤣😜 mnie diabetolog powiedziała że ciąża to nie czas zachcianek tylko czas świadomego odżywiania się. I to bardzo madre słowa 😊Na szczęście nie ciągnienie nmnie ani do słodyczy ani jakiś takich słonych przekąsek .
Hahaha dobre pytanie. Przemknęło mi przez myśl ze mogłabym coś zjeść (oczywiście słodkiego) i zasnęłam 🤣
 
reklama
Hej, szybkie pytanie dotyczące usg prenatalnego - mam umówione na tydzień po badaniach genetycznych, czyli to będzie tydzień 10+6, czy to jest już sensowny czas, żeby ocenic rozwój płodu? Mam lekkie wrażenie, ze moja gin lubi wrzucic mi wizytę co dwa tygodnie, wiec obawiam się, ze powie, ze nic nie widać i mam przyjść znów za tydzień - co sądzicie? Za wczesnie? Zawsze mogę to lekko przełożyć o kilka dni.
może przełoż o kilka dni w razie co nie będziesz sie stresować nie potrzebnie :)
 
Do góry