reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
w normach jest 5-7 (w Luxmed) a w innej przychodni widziałam jest 5-8.

Reszta wyników: erytrocyty, leukocyty, białko i inne brak, bakterie nieliczne i tylko jedna rzecz (której wcześniej nie widzialam) to liczne fosforany bezpostaciowe.

Ale ostatnio (właśnie spojrzalam) tez miałam ph 8 i wtedy lekarz nic na to nie powiedział. Ale nie było tych fosforanów bezpostaciowych (w osadzie).

Jak lekarz nic nie powiedział to nie jest źle:) ale warto obniżyć troche ph moczu polecam witaminą C :) ja zamawiam z allegro z firmy Aliness czysty skład jedna tabletka ma 1000mg. Mega tanio 30 zl 100 kapsułek. Biorę póki co po 2 dziennie. Zamierzam brać wiecej, poczytaj jaki wpływ ma witamina C na rozstępy w ciąży 😉😉
 
Ja mam codziennie taki brązowy gęsty śluz na papierze toaletowym. Tydzień temu miałam to krwawienie i leżę, ale nie cały czas. Czasem coś ugotuję i w sklepie też byłam, bo mi się winogron zachciało, a nie miał kto mi pójść. Ale staram sie jak najwięcej w łóżku przebywać i pod nogi podkładam sobie poduszkę, bo tak mi wygodniej.
Eh te zachcianki ...mi się coś chce, a zanim dostanę, już mam odruch wymiotny na sam widok 😜
 
Kobitki a jak śpicie? W poprzedniej ciąży z córką moim zbawieniem była taka poduszka cebuszka - wielki rogal. Ale teraz przy mojej wadze boję się, że ze mną poduszka i mężem to łóżko się zarwie 😂 a tak ciężko nie spać mi na brzuchu, że to jest dramat.. PS od kiedy się robi prenatalne bo czytam w necie sprzeczne informacje od 11 do 14 inne że od 12..
Ja cierpię w nocy 😂 jestem przyzwyczajona do spania na brzuchu (tylko i wyłącznie). Nie mogę spać na plecach, bo zauważyłam, że wtedy zawsze mam koszmary... No i takim sposobem co noc próbuję przetrwać na bokach ;) myślę, że kupię sobie tą poduszkę rogala - czy ona pomaga w wygodniejszym spaniu?
 
Mnie po pół godziny ale nie da się, ja jak otwieram oczy to jestem tak głodna że mi nie dobrze i muszę zjeść cokolwiek bo inaczej będę wymiotować. Dzisiaj udało mi się przebudzić i wziąść tabletki wcześniej.
A może spróbuj zjeść ostania kolacje ok 22 lub nawet później. Coś wysokobiałkowego np szklanka kefir i odrobina otrębów. Może wtedy nie będziesz taka głodna rano i łatwiej będzie Ci odczekać ta godzinę 🤔
 
A może spróbuj zjeść ostania kolacje ok 22 lub nawet później. Coś wysokobiałkowego np szklanka kefir i odrobina otrębów. Może wtedy nie będziesz taka głodna rano i łatwiej będzie Ci odczekać ta godzinę 🤔
Dziewczyny ja was naprawdę podziwiam za to że wytrzymujecie. Ja musze zjeść przed samym snem bo nie zasnę, wstaje siku koło 2 to już muszę coś zjeść i budzę się o 6 i zanim pójdę siku to też muszę jeść bo jak bym się podniosła to odrazu wymioty. Rozmawiałam z moją gin o tym że to nie jest normalne ale przez pierwsze 3 tygodnie jak mnie tak mordowały wymioty to ja prawie nic nie jadłam i teraz kazała mi jeść kiedy tylko mi się chce 🤷‍♀️ mówisz kefir i otręby 😁😁 sorki że się śmieje ale ja po tym to bym nie poczuła ze coś jadłam. Wczoraj np zjadła cały talerz szprotek, dwa paczki pulke z serem jabłko i kawałek arbuza a za pół godz byłam już taka głodna że cukierki jadłam zanim zrobiłam sobie coś do jedzenia. Teraz jest tylko kwestia albo się przyjmuje albo nie.
 
reklama
Ja cierpię w nocy 😂 jestem przyzwyczajona do spania na brzuchu (tylko i wyłącznie). Nie mogę spać na plecach, bo zauważyłam, że wtedy zawsze mam koszmary... No i takim sposobem co noc próbuję przetrwać na bokach ;) myślę, że kupię sobie tą poduszkę rogala - czy ona pomaga w wygodniejszym spaniu?
Mi bardzo pomogła. Dorwalam ja wtedy w biedrze.. I wszyscy w domu mi ją podbierali bo była taka wygodna 😂
 
Do góry