reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Jak się czujesz? Plamienia ustały? Cały czas leżysz czy wstajesz czasami np. coś ugotować? Ja czuję, że od tego leżenia jestemm coraz słabsza niestety.
Ogólnie czuję się dobrze ale plamienia po 3 tygodniach nadal są. Jednego dnia mniej, drugiego dużo.
Leżę - wstaję tylko do toalety.
I tez niestety czuję, że jestem słabsza, a szczególnie nogi. Tydzień temu musiałam zmienić miejsce pobytu i jak schodziłam z 4 pietra po schodach, to trzęsły mi się łydki ;) zastanawiałam się potem, że nawet jak już pozwolą mi chodzić, to daleko nie zajdę 😂
A jak jest u Ciebie? Długo już leżysz? I jak się czujesz?
 
reklama
a co masz w normach ?
w normach jest 5-7 (w Luxmed) a w innej przychodni widziałam jest 5-8.
Ale chyba jeśli chodzi o ph to wszędzie jest tak samo. Wiec troszke za dużo a reszta badania moczu okej ?
Reszta wyników: erytrocyty, leukocyty, białko i inne brak, bakterie nieliczne i tylko jedna rzecz (której wcześniej nie widzialam) to liczne fosforany bezpostaciowe.

Ale ostatnio (właśnie spojrzalam) tez miałam ph 8 i wtedy lekarz nic na to nie powiedział. Ale nie było tych fosforanów bezpostaciowych (w osadzie).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry