reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mi wchodzą serki wiejskie cale szczęście i ser topiony hochland gouda to tyle z nabiału 😆 a juz gotowe dane mięsne byś zjadła ? Może catering ? Ja chyba wezmę chociaż na miesiąc bo wykończę się :(
A w życiu. Nie zjem jakiegokolwiek. Mi ostatnio suszona śliwka smakowała krwistym mięsem wiec 😂😂😂🤢🤢🤢
Serek topiony zjem ale to nie jest za dobre rozwiązanie bo jest strasznie tłusty 😟
Może zrobię placki z serka wiejskiego z bananem i sałatkę jarzynowa bo w niej przemycę jajka i może jej nie zwrócę😔
 
reklama
witam mam taki sam termin :D trzymaj się tam mocno ją biorę 2x1duphastam i luteinę 1x1 :) to wizyta już zaraz :)
Miło wiedzieć, że jest tu ktoś z identycznym terminem 😊
Tak, wizyta na szczęście już niedługo - mam nadzieję, że po niej okaże się, że będę mogła chociaż na krótkie spacery wychodzić 🙃
Miłego dnia życzę - u mnie właśnie słonko wyszło, więc przyjemniej będzie leżeć 😂
 
Ja mam 6 letnia corke i tez bałam się reakcji i w ogóle nie wiedziałam jak powiedzieć jej o tym ze będzie miała rodzeństwo. A tu szok... była przeszczesliwa, skakała z radosci , następnego dnia juz cale przedszkole wiedziało ze mama w ciąży 🙉🙈
A tez wcześniej mówiła że chce żeby była tylko mama, tata i ona. I nasz pies ;P A teraz codziennie (wie od tygodnia) pyta kiedy braciszek będzie;)
Super! Oby u nas było podobnie 😊
 
Miło wiedzieć, że jest tu ktoś z identycznym terminem 😊
Tak, wizyta na szczęście już niedługo - mam nadzieję, że po niej okaże się, że będę mogła chociaż na krótkie spacery wychodzić 🙃
Miłego dnia życzę - u mnie właśnie słonko wyszło, więc przyjemniej będzie leżeć 😂
Jak się czujesz? Plamienia ustały? Cały czas leżysz czy wstajesz czasami np. coś ugotować? Ja czuję, że od tego leżenia jestemm coraz słabsza niestety.
 
reklama
Do góry