reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

My odstawiliśmy Espumisan a zostawiliśmy Delicol, synek znacznie lepiej się czuję, jest spokojniejszy wieczorem i nie ma awantur przed snem
Termin na zabieg na tą przepuklinę chirurg ustalił mi jak mały będzie miał 5 miesięcy. A na ostatnim szczepieniu pediatra powiedziała, że on musi mieć przed zabiegiem wszystkie szczepienia te co są do 6 miesiąca, więc, żebym zmieniła termin zabiegu jak mały będzie miał ok. 7 miesięcy. Dziwne, że chirurg mi tego wcześniej nie powiedział... Muszę znów umówić się na wizytę z chirurgiem i dopytać.
U mojego małego w ogóle nie widać tej przepukliny. 2 razy mu wyszedł ten guzek i potem miał odprowadzony i tyle. Za pierwszym razem powiedzieli że to przepuklina, potem za drugim że ma wodniaka jąder i to jest połączone i ten drugi lekarz sam nie wie, bo to dopiero widać podczas zabiegu. Bardzo się boję. Chciałabym żeby go ominął ten zabieg. Chyba jeszcze pójdę gdzieś prywatnie i skonsultuje, bo na NFZ za każdym razem inny lekarz i oni sami nie wiedzą.
 
reklama
Delicol przed każdym oprócz tego karmienia w nocy koło 3, trochę z lenistwa, a trochę z tego, że to karmienie dla wszystkich jest przez sen tak na prawdę...
No właśnie, ja też opuszczam podczas tego nocnego karmienia. I w dzień daje mu co 3 godziny przed karmieniem, bo mój to je czasem nawet co godzinę.
 
reklama
No właśnie, już ciężko nosić. Mam nosidełko, ale jeszcze za wcześnie. Zaczne go nosić jak już główkę będzie trzymał. W sumie to nie wiem od którego miesiąca można nosić. Niby można go włożyć i bokiem jest na leżąco,ale wolę jeszcze poczekać.
Co polecacie na ciemieniuchę? Wogóle nie mogę sobie z nią poradzić. Stosuje szampon z Zjaja i olejuszke. Niby już jest lepiej bo miał wszedzie, na twarzy, czole za uszami... Najgorzej jest na główce, tam gdzie ma ciemiączko, bo boje się mocniej szczoteczką szorować i wogóle to dziadostwo nie znika....
 
Do góry