reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Mój okazał się na tyle ostrożny, że jak już wstanie to się mocno trzyma, a jak chce iść dalej to powolutku się puszcza i siada. W niczym nie pomagam, nie straszę "uważaj, upadniesz!" i super daje sobie radę.
W ogóle uwielbiam obserwować, jak sobie ze wszystkim daje radę. Właśnie to jak wstaje, jak siada, jak się bawi, jak kombinuje, gdy coś mu wpadnie pod łóżko na przykład... To takie fascynujące i napawające dumą 🥰 też tak macie czy tylko ja taka matka-do-bólu-zakochana-w-dziecku? 😂

Moja gwiazda podciąga się gdzie tylko może i pełza po całym domu. A dziką frajdę ma jak dorwie taboret, lub swoje krzesełko do karmienia lub suszarkę na pranie i szura nimi po ziemi. Mówienie nie ruszaj, bo spadnie Ci na głowę nic nie daje.
A w swoich dzieciach też byłam zakochana odkąd wyszły z brzucha🥰

Czy któraś z Was też jest jeszcze bez okresu? To już zaraz 10mcy od porodu. A tu się nie zapowiada🤔
I jeszcze jedno pytanie. Wybieracie się do ginekologa po roku od porodu? Bo poza cytologią to chyba nie ma specjalnego wskazania, jak myślicie?
 
Moja gwiazda podciąga się gdzie tylko może i pełza po całym domu. A dziką frajdę ma jak dorwie taboret, lub swoje krzesełko do karmienia lub suszarkę na pranie i szura nimi po ziemi. Mówienie nie ruszaj, bo spadnie Ci na głowę nic nie daje.
A w swoich dzieciach też byłam zakochana odkąd wyszły z brzucha🥰

Czy któraś z Was też jest jeszcze bez okresu? To już zaraz 10mcy od porodu. A tu się nie zapowiada🤔
I jeszcze jedno pytanie. Wybieracie się do ginekologa po roku od porodu? Bo poza cytologią to chyba nie ma specjalnego wskazania, jak myślicie?
Ja mam okres jakoś od 5 mc. Zrobiłam cytologię. Była jeszcze u lekarza w 8mc po tabletki jak skończyła karmić. A tak to pewnie pójdę za kilka miesięcy, tak klasycznie już. Bo chyba nie ma wskazań żeby iść po roku. Ja przynajmniej nie znam.
 
Moja gwiazda podciąga się gdzie tylko może i pełza po całym domu. A dziką frajdę ma jak dorwie taboret, lub swoje krzesełko do karmienia lub suszarkę na pranie i szura nimi po ziemi. Mówienie nie ruszaj, bo spadnie Ci na głowę nic nie daje.
A w swoich dzieciach też byłam zakochana odkąd wyszły z brzucha🥰

Czy któraś z Was też jest jeszcze bez okresu? To już zaraz 10mcy od porodu. A tu się nie zapowiada🤔
I jeszcze jedno pytanie. Wybieracie się do ginekologa po roku od porodu? Bo poza cytologią to chyba nie ma specjalnego wskazania, jak myślicie?

Byłam u lekarza w lipcu na cytologii i mówiła, że kolejna wizyta za rok, chyba że będzie się coś działo albo będę w ciąży 😉
 
Moja gwiazda podciąga się gdzie tylko może i pełza po całym domu. A dziką frajdę ma jak dorwie taboret, lub swoje krzesełko do karmienia lub suszarkę na pranie i szura nimi po ziemi. Mówienie nie ruszaj, bo spadnie Ci na głowę nic nie daje.
A w swoich dzieciach też byłam zakochana odkąd wyszły z brzucha🥰

Czy któraś z Was też jest jeszcze bez okresu? To już zaraz 10mcy od porodu. A tu się nie zapowiada🤔
I jeszcze jedno pytanie. Wybieracie się do ginekologa po roku od porodu? Bo poza cytologią to chyba nie ma specjalnego wskazania, jak myślicie?
Mi moj lekarz mowil, zebym przyszla na cytologie w lutym, to chyba bedzie rok od poprzedniej cytologi. A badacie piersi? Tzn usg, bo ja ostatnio to trzy lata temu bylam, a mam na opisie, ze kontrola za dwa lata.
 
Mi moj lekarz mowil, zebym przyszla na cytologie w lutym, to chyba bedzie rok od poprzedniej cytologi. A badacie piersi? Tzn usg, bo ja ostatnio to trzy lata temu bylam, a mam na opisie, ze kontrola za dwa lata.

Miałam raz badanie piersi (organoleptyczne) na początku ciąży. Nie miałam nigdy USG, mammografii ani żadnego innego badania. Zaleceń też takich nie dostałam...
 
Dziewczyny powiem wam że mam dzisiaj dzień dziecka. Moja mama wróciła z 2 tyg urlopu stęskniona za wnuczka więc Iga została u niej na noc i cały dzień. Więc wstałam dzisiaj o 9, jestem właśnie w knajpce na śniadaniu a potem idę pochodzić po sklepach. Jak ja tego potrzebowałam :) :)
 
Dziewczyny powiem wam że mam dzisiaj dzień dziecka. Moja mama wróciła z 2 tyg urlopu stęskniona za wnuczka więc Iga została u niej na noc i cały dzień. Więc wstałam dzisiaj o 9, jestem właśnie w knajpce na śniadaniu a potem idę pochodzić po sklepach. Jak ja tego potrzebowałam :) :)
Moja gwiazda jeszcze na piersi, nie ma opcji na nocowanie u dziadków.
 
Dziewczyny powiem wam że mam dzisiaj dzień dziecka. Moja mama wróciła z 2 tyg urlopu stęskniona za wnuczka więc Iga została u niej na noc i cały dzień. Więc wstałam dzisiaj o 9, jestem właśnie w knajpce na śniadaniu a potem idę pochodzić po sklepach. Jak ja tego potrzebowałam :) :)
zazdroszcze 😉 u mnie ani chetnych do pomocy ani Aluśka nie chce byc z nikim innym😑
 
reklama
Do góry