reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Mam nadzieję że ten pessar pomoże i szyjka przestanie się skracać No i stanie się twarda a nie miekka.
Zobaczymy.
Ważne że wymaz jest prawidłowy to i szansa że będę mieć założony już w tą środę na wizycie.

My jeszcze nic dla córeczki nie mamy 😪
Nie ukrywam że się trochę boje i zwlekam z kupnem.
Wózek wstępnie już mamy wybrany aby kliknąć kup i kupiony.
Myślę że zaczniemy się bardziej rozglądać gdzieś bliżej 27 tygodnia.
 
reklama
Dziś zaczęłam mocno krwawić 😢 lekarka proponuje zakończyć ciążę, póki nic mi nie grozi. Chociaż pęcherz jeszcze nie pękł i dziecko jest żywe. Nie będą je ratować, bo ma tylko kilka procent na przeżycie
Strasznie mi przykro, nie wyobrażam sobie co musisz czuć 🥺 jakąkolwiek decyzję podejmiesz, będzie ci ciężko, mam nadzieję że masz wsparcie w najbliższych. Wysyłamy ci wszystkie moc dobrych myśli ❤️
 
Nie mogę zrezygnować się na przerwanie ciąży. Do 22 tygodnia zostały 2-3dni. Pęcherz nie pękł i serce dziecka bije.
Tylko boję się zakażenia :(
Lekarka dziś znowu będzie mnie namawiać na przerwanie. Tylko myślę - a jeśli by dziecko przeżyło, będę winić się do końca życia
 
reklama
Do góry