reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łóżeczka dla chlopców i dziewczynek.Propozycje:)

reklama
No zazdroszczę tym mamom, które już coś mają i nie muszą decydować!:)
Ale łóżeczko to i tak pikuś. Mnie przeraża zakup wózka:) Nie wiem co wybrać, naprawdę nie wiem...to jest cholernie ciężka decyzja
 
Anirak84 ja również nie znam płci.koncze 19 tydz i za dwa tygodnie lekarz potwierdzi płeć bo już w 12 tyg mi powiedział,ze jest pewny że dziewczynka, ale ze względu że to było dość wczesnie i nie pewne na sto procent jestem ostrożna i narazie tylko oglądam łóżeczka i dla dziewczynek i dla chłopców:) a kocyk jeden kupiłam który pasuje dla chłopca i dziewczynki:)
 
My na szczęście mamy łóżeczko po wczesniejszej dwójce :) drewniane z regulacja wysokisci spania.
Pościel mam też i na wypadek chłopca i dziewczynki fornetti bodajże polecam bo wygląda jak nowa :) bo długim używaniu i częstym praniu
A rozka nigdy nie miałam :) może tym razem sie skusze :)
 
To moja pierwsza ciąża i dlatego mam w planach rożek.Znajome również zawsze na poczatek miały rożek. Jestem bardzo ciekawa tego śpiworka.czy to jest coś takiego na zasadzie rożka?

Może jest jakaś doświadczona?:)
 
Kasia- śpiworek fajna opcja bo dzidzia w nicy się nue rozkopie, nie odkryje. Jest wygodny. U mnie się sprawdził. Chyba do 4 roku używaliśmy bo potem rozmiarów nie było.... ImageUploadedByForum BabyBoom1431535551.288267.jpg

Może być taki ale też w opcji z suwakiem lub rękawkami no i różne kolorki.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431535551.288267.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431535551.288267.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Wybór jest ogromny! To jako przykład, bo ta tkanina minky jest cudna:) No i nie jest to cena La Millou:)
 
Do góry