reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

reklama
Mam na imię Basia, 28 latek:)
Córeczka Martynka w maju dwa latka skończy. Czorcik okropny:-).Pięć latek po ślubie. Jak większość z Was skończyłam Politechnikę Lubelską dodatkowo podyplomowe na UMCS. Pracuje jako prac.biurowy. Chyba tyle na tą chwilę. Idę na wątek główny:blink:.
 
Witam wszystkie Lubelskie Mamuśki:)

Kiedyś się chyba tu przedstawiałam, ale to wieki temu było - czyli mniej więcej przed urodzeniem się Młodej:)

W zasadzie z Lublina nie jestem, ale planuje juz niedługo się przeprowadzić. Pomyślałam więc że fajnie byłoby w końcu na jakimś lokalnym wątku się odezwać i poznać Mamy z Lublina.
Ale do sedna.

Nazywam się Monika, mam 30 (no prawie 31:) lat i dwuletni Skarb - Wikusię.
Mieszkam póki co w Lubartowie, pracuję w Lublinie:)

Nie wiem co jeszcze więc na razie będzie tyle:)
 
Witam :)
Lubelskie Mamy Mam Synka rocznik 2009r. :) Przedszkolaczek już ponad 4 latka :)
Nazywam się Kasia i mam 25 latek mieszkamy od zawsze w Lublinie :) i tu na zawsze pozostaniemy ;)

Pozdrawiam :)
 
reklama
reklama
Do góry