reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

Witam wszystkie lubelanki i nie tylko :-)
Jestem Agnieszka, mama prawie 10-cio miesięcznej Kingi. Obecnie zajmuję się córeczką. W wolnym czasie, którego jak na lekarstwo staram się pouczyć do czerwcowego egzaminu. BB odwiedzam od dawna, ale ten wątek odkryłam stosunkowo niedawno. Zauważyłam kilka osób z mojego miasta, tym chętniej będę do Was zaglądać. Tymczasem serdecznie pozdrawiam.
 
reklama
Cześć dziewczyny, zaglądam na forum dość często, więc postanowiłam napisać parę słów o sobie. Mieszkam w Lublinie na Czechowie, z wykształcenia jestem prawnikiem, pracuję i jestem w 7 tygodniu ciąży. To nasze pierwsze dziecko. Nie znam tutaj zbyt wielu osób ponieważ mieszkam w Lublinie od 2 lat. Może któraś z Was jest z Czechowa? Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!
 
Cześć dziewczyny, zaglądam na forum dość często, więc postanowiłam napisać parę słów o sobie. Mieszkam w Lublinie na Czechowie, z wykształcenia jestem prawnikiem, pracuję i jestem w 7 tygodniu ciąży. To nasze pierwsze dziecko. Nie znam tutaj zbyt wielu osób ponieważ mieszkam w Lublinie od 2 lat. Może któraś z Was jest z Czechowa? Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!


Witamy przyszłą mamusię i zapraszamy tutaj https://www.babyboom.pl/forum/lubli...-mamy-z-lublina-321/index197.html#post5110053
 
Cześć dziewczyny, zaglądam na forum dość często, więc postanowiłam napisać parę słów o sobie. Mieszkam w Lublinie na Czechowie, z wykształcenia jestem prawnikiem, pracuję i jestem w 7 tygodniu ciąży. To nasze pierwsze dziecko. Nie znam tutaj zbyt wielu osób ponieważ mieszkam w Lublinie od 2 lat. Może któraś z Was jest z Czechowa? Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!

Witaj...kolejna Czechowianka:tak::tak::tak:jest nas troche, w ktroej części czechowa mieszkasz...
ale zazdroszczę ciąży:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:zaglądaj częściej i napisz nam coś wiecej o sobie
 
Cześć dziewczyny, mieszkam przy Realu, tak po przekątnej. Mam 29 lat. Dookoła dzidziusia toczy się obecnie nasz każdy dzień. Ja chcę córeczkę, ale jak będzie chłopiec to tez będę się cieszyć, oby zdrowe!!! A o czym jeszcze mam pisać, hmmm nie wiem, pytajcie. Pozdrawiam Was;-)
 
Cześć dziewczyny, mieszkam przy Realu, tak po przekątnej. Mam 29 lat. Dookoła dzidziusia toczy się obecnie nasz każdy dzień. Ja chcę córeczkę, ale jak będzie chłopiec to tez będę się cieszyć, oby zdrowe!!! A o czym jeszcze mam pisać, hmmm nie wiem, pytajcie. Pozdrawiam Was;-)

To niedaleko mnie...fajnie

Madzieńka, ale ta wasza Juleczka jest śliczna :) Maltanka i Hubercik też :)

dzieki

Zajrzyj na ogłoszeia ostatni post...szykuje sie spotkanie
https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/forumowe-informacje-i-ogloszenia-34168/
i zapraszamy na nasz główny watek
https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/czy-sa-tu-jakies-mamy-z-lublina-321/
 
reklama
Do góry