reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Jotka_Szczotka i masz swój brzunio bąbelkowy :D

@Julika.s ja też się cholernie boję, dlatego nie wchodzę i tłumaczę sobie, że to jeszcze pół roku:-D

@Koliberka uwielbiam czarne wózki, mój na 100% będzie czarny/grafitowy ;) ten ma fajną ramę, ciekawa jestem jak w praktyczności to złoto się zachowuje

@Dziubuś85 rany julek, całe szczęście :-D

@Velvetka tak, mam dwie znajome co mają, jedna ma wersje bliźniaczą, druga użytkuje pojedynczy już przy 3cim dziecku, są bardzo zadowolone :) wiadomo, że wszystko też wyjdzie w praniu ;):D
 
reklama
Co do porodu ja mialam taki ze nawet straszyć nie będę także czytam bo wiem czego się spodziewać ale gdzieś sobie wmawiam ze teraz będzie lepiej[emoji23] szukam właśnie pocieszenia ze kolejny poród jest szybszy i robi mniej szkód tam na dole [emoji23]

Jezusiu ja wózki dzisiaj ogladalam i jak narazie nic mi nie wpadło w oko zeby powiedzieć o tak to jest to [emoji14] no nic, mamy jeszcze sporo czasu :D

@Jotka_Szczotka no jak byk widać ciążowy :D

Do dziewczyn które mają prenatalne u Sodowskich : tylko ja nie wiem do kogo tam idę? [emoji23] Po prostu się zapisałam i tyle hahaha

Pochwalilam się że przestałam rzygać.. Mhm świetnie, przed chwilą chyba zwymiotywalam wszystko łącznie ze śniadaniem [emoji51] tak trochę w zartach pisząc jeśli tam nie siedzi dziewczynka to ja zgłaszam sprzeciw z tym rzyganiem [emoji23][emoji23] ciekawe którym rzygajacym się sprawdzi ta niby teoria ze przy dziewczynce się więcej wymiotuje :D przyznam szczerze że przy synku może raz mi się zdarzyło [emoji41]

Z lżejszym żołądkiem żegnam się i ide spać [emoji42] spokojnych nocek [emoji173]️
 
U nas niestety wózek już wybrany przez męża i on innym jeździć nie będzie i koniec.. na nic moje rozmyślania czy nie za mały, czy dobrze będzie się prowadzić itd ...
M sobie wybrał Quinny moodd cały czarny ... Może któraś z was miała do czynienia z tym wózkiem ? Bo nikt wśród moich znajomych nie ma takiego wózka ... :sorry2:
1B6A0244-DB6F-40E0-B787-0D8C34DB7D22.png


@Koliberka Tez widziałam ten wózek o podoba mi się na złotej ramie bo to wgl moje kolory ;) Czarny i złoty:D walczylabym o niego gdybym mieszkała w Warszawie, Krakowie w każdym razie w jakimś większym mieście ;) a ze mieszkam w mniejszej miejscowosci, to stwierdziłam ze trochę może być za bardzo w stylu „bling, bling”:D i chyba trochę głupio bym się czuła jeżdżąc nim po mojej „wiosce”o_O:p
Ale ty kupuj, bo jest piękny☺️☺️☺️
 
Ostatnia edycja:
@Mamasita2019 @samina86 @godzbal dzięki dziewczyny! Taki mnie kryzys teraz na wieczór wziął :) mam zamiar karmić piersią jeśli tylko będzie taka możliwość :)
Wiem że wszystkiego trzeba się nauczyć a instynkt bardzo pomoga i sama nowa sytuacja powoduje że człowiek nagle może góry przenosić bo znajduje w sobie tyle siły. Ale narazie to jest wielkie czekanie, myślenie i przerażenie :) całe szczęście że mamy yt i Internet gdzie można się wspomóc wiedzą :) więc musze wziąć głeboki oddech i iść do przodu :* a z wami bedzie łatwiej! :)
 
A no ok. Ja się zastanawiałam nad takim podobnym przy Krzyśku, ale się rozmyśliłam ze względu na tą spacerówkę, trochę kosmiczna jak dla mnie.

Ja już mam wózki to nawet nie mam z czym przyszaleć. X-landera starego i gondolę ze stelarzem od tutka granera play'a. Mam wanienkę, przewijak, łóżeczko, matę edukacyjną, ciuszki, zabawki. Trochę mi smutno, że nie będę mogła w wir zakupów wpaść, a przynajmniej nie tak jak pierworódka. A poza tym to bardziej się denerwuję, świadoma jestem bardziej zagrożeń i w ogóle wszystkiego. 10 lat temu szłam na żywioł, nie bałam się, bo szczerze to byłam na temat ciąży, porodów i wychowywania dzieci zielona. A wiadomo, mniej wiesz, dłużej żyjesz. Teraz tu zakuje, tu zaboli i od razu milion myśli że coś nie tak. Do końca ciąży osiwieję. Sorry, musiałam się wyżalić, tak mnie dzisiaj napadło.
@Jotka_Szczotka i masz swój brzunio bąbelkowy :D

@Julika.s ja też się cholernie boję, dlatego nie wchodzę i tłumaczę sobie, że to jeszcze pół roku:-D

@Koliberka uwielbiam czarne wózki, mój na 100% będzie czarny/grafitowy ;) ten ma fajną ramę, ciekawa jestem jak w praktyczności to złoto się zachowuje

@Dziubuś85 rany julek, całe szczęście :-D

@Velvetka tak, mam dwie znajome co mają, jedna ma wersje bliźniaczą, druga użytkuje pojedynczy już przy 3cim dziecku, są bardzo zadowolone :) wiadomo, że wszystko też wyjdzie w praniu ;):D
 
@coco07 niedaleko mnie mieszka babeczka, co ma ten wózek, tylko z białą ramą. Ma bąbla papuśnego i na pewno już chodzi, więc z rok ma spokojnie, no i się mieści w spacerówce :) nie wiem akurat jak tam gondola wypada :)

@Velvetka no właśnie ma spacerówkę kosmiczną, bo to jednak kubelkowa (czy jakoś tak) ale nawet do mnie do pracy przychodzi babeczka z takim wózkiem w wersji spacerowej i bobasem gdzieś maks 2lata i chyba nie narzeka :D
Doskonale Cię rozumiem, bo ja mimo, że to moja pierwsza ciąża, to w zasadzie nie wiem czego się spodziewać. Dlatego cieszę się, że trafiłam tu na forum i mam w Was wsparcie, bo dużo mi pomagacie. Ja nawet nie wiedziałam, że piersi będą mnie tak cholernie boleć....
 
@Jotka_Szczotka. Hahahaha [emoji23] ale brzusio już ładnie wyszło [emoji7][emoji7]

Ja jeszcze o wózkach nie myślałam, jeszcze jest czas [emoji3526] teraz zajmuję się moim chłopem i to dość mocno [emoji28] jakieś 3 tygodnie temu zaczęłam sobie mierzyć ciśnienie w domku i mój Wstręciuch pozazdrościł (jak się okazało na swoje nieszczęście) i też chciał żeby mu mierzyć. Jak przez ponad tydzień utrzymywało mu się 150-160/100-110 to go zapisałam do internisty, dostał oprócz skierowania do kardiologa i tabletek na nadciśnienie, też skierowanie na badania krwi (morfologia, lipidogram, glukoza, próby wątrobowe...) i skierowanie na USG brzucha (w zeszłym roku już miał bo próby wątrobowe takie se były i teraz na kontrolę). No i wyszło na USG że ma powiększoną wątrobę i stłuszczoną [emoji33][emoji33] no i z krwi też wątroba taka se, glukoza 112, i cholesterol 322 (cały lipidogram masakra) [emoji33][emoji33][emoji33] więc już mu powiedziałam że nie ma przebacz i że przechodzi na ścisłą dietę [emoji28][emoji23] więc teraz mniej się będę martwiła ciążą bo moja uwaga będzie się też skupiać na tym większym dziecku jakim jest mój kochany Wstręciuch [emoji23][emoji28] i nie będzie się sprzeciwiał bo jest wszystko czarne na białym [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Co do porodu ja mialam taki ze nawet straszyć nie będę także czytam bo wiem czego się spodziewać ale gdzieś sobie wmawiam ze teraz będzie lepiej[emoji23] szukam właśnie pocieszenia ze kolejny poród jest szybszy i robi mniej szkód tam na dole [emoji23]

Jezusiu ja wózki dzisiaj ogladalam i jak narazie nic mi nie wpadło w oko zeby powiedzieć o tak to jest to [emoji14] no nic, mamy jeszcze sporo czasu :D

@Jotka_Szczotka no jak byk widać ciążowy :D

Do dziewczyn które mają prenatalne u Sodowskich : tylko ja nie wiem do kogo tam idę? [emoji23] Po prostu się zapisałam i tyle hahaha

Pochwalilam się że przestałam rzygać.. Mhm świetnie, przed chwilą chyba zwymiotywalam wszystko łącznie ze śniadaniem [emoji51] tak trochę w zartach pisząc jeśli tam nie siedzi dziewczynka to ja zgłaszam sprzeciw z tym rzyganiem [emoji23][emoji23] ciekawe którym rzygajacym się sprawdzi ta niby teoria ze przy dziewczynce się więcej wymiotuje :D przyznam szczerze że przy synku może raz mi się zdarzyło [emoji41]

Z lżejszym żołądkiem żegnam się i ide spać [emoji42] spokojnych nocek [emoji173]️
Co do rzygania to ja w pierwszej ciąży z córeczka nic, żadnych mdłości. Teraz mnie często muli i chcielibyśmy synka. Teściowa urodziła 3 chłopców i twierdzi że we wszystkich 3 ciazach ja tak mulilo, więc mam cichą nadzieję że będzie chlopak [emoji4]
 
reklama
Do góry