reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Tak, mowila ze o rownych i zeby najpierw wybrac cale opakowanie ze stosowaniem dodatkowych zabezpieczen a dopiero od drugiego traktowac sie jak nieplodną :D
A tego mi nie mówiła ta moja. Muszę jeszcze o nich poczytać, bo jestem póki co średnio przekonana (a recepta już wykupiona), boję się że to na laktacje może wpłynąć negatywnie, może sobie wkręcam za dużo, ale trochę opinii poczytam to może mnie uspokoi 🙂
 
A tego mi nie mówiła ta moja. Muszę jeszcze o nich poczytać, bo jestem póki co średnio przekonana (a recepta już wykupiona), boję się że to na laktacje może wpłynąć negatywnie, może sobie wkręcam za dużo, ale trochę opinii poczytam to może mnie uspokoi 🙂
Tez tak myslalam ale w ulotce jest ze nie ma zadnego wplywu na laktacje. Kolezanka brala i mowila ze spoko :D tez wlasnie podchodze z rezerwą. Wyszla mi infekcja w cytoligii i musze brac jakies globulki. Postanowilam ze zdecyduje jak skoncze. Zawsze w sumie mozna odstawic jakbg siw zobczylo negatywne skutki
 
Tez tak myslalam ale w ulotce jest ze nie ma zadnego wplywu na laktacje. Kolezanka brala i mowila ze spoko :D tez wlasnie podchodze z rezerwą. Wyszla mi infekcja w cytoligii i musze brac jakies globulki. Postanowilam ze zdecyduje jak skoncze. Zawsze w sumie mozna odstawic jakbg siw zobczylo negatywne skutki
Jestem właśnie po lekturze ulotki i rzeczywiście niby nie ma obaw przed zaburzeniami laktacji. I masz rację, zawsze to można odstawić jakby się coś działo.
Zacznę chyba od poniedziałku tak jak startuje blister 🙂
 
Udało mi się dziś wybrać do brafiterski i dobrać sobie staniki 😁 Biust mi skoczył o 3 rozmiary w miseczce 😜 a obwód bez zmian. Od razu lepiej się czuje w dobrze dobranym.
 
Yeah! My kobiety lubimy miec cos nowego. Ja mam w planie pojechac do happymum po ciuszki dla karmiacych. Przez kwarantanne wygladam jak zul w dresach :D
 
Masz rację na zakupy i ja muszę się wybrać, bo przez Cycki w mało co wchodzę. A jak wejdę to wyglądam jakbym młodszej siostry ciuch ubrała 😜 Dziś wzięłam młoda ze sobą do łazienki i mówię do niej matka teraz robi sobie spa bo zaniedbana jak żul 😂 Choćby się waliło codziennie krem pod oczy i na twarz musi być, bo sucha mi się taka zrobiła że szok. A tu codziennie czlowiek tylko szybko, szybko 😲
Fajne są przeceny teraz w 5.10.15 on line dużo wyższe (-70%) a w salonie to samo na - 40% a z kartą - 55% Dziś młodej kupiłam m.in fajna czapeczkę tylko wymieniałam na większą. Niby ma 38cm a 40/42 była dobra bo ta rozm 38 taka na styk mi się wydawała ścisła.
Kupiłam bo ostatnio miała 37cm a tu okazuje się, że dziewczyna przybrała 😉
Wasze dzieciaki też tak ciągle gadają. Mojej buzia się nie zamyka, no chyba że je lub płacze.
 
Haha no ja zwykle szykuje sie 2 min bo wiecej czasu brak :D na spacer wybieram sie jak torpeda zeby nie bylo placzu.
5.10.15 chyba ogolnie ma zanizona rozmiarowke. Kupilam ciuchy 68 i takie ciasnawe sa :(
Moja gada ale nie ciagle. Ma rzuty gluzenia. Teraz ma faze piszczenia i caly dzien piszczy jak ja cos rozbawia. Zaczęła cwiczyc obroty z plecow na bok ale stęka przy tym strasznie wiec chyba ciezko :D
 
reklama
W 5.10.15 często są te promocje, niestety ta rozmiarowka za mała wypada.
Nela nie wiem czy już jest po skoku,czy w trakcie lub w najgorszym wypadku przed, czasami jest tak że ciężko ją do piersi przystawić, bo krzyczy, płacze, zazwyczaj zaśnie na pół godziny wtedy i potem humor lepszy. W dzień śpi już dużo mniej w nocy dwie pobudki (kładziemy ją o 23 spać).
Na początku to jej gadanie nas tak jarało, a teraz gada non stop i te piski radości jeszcze wydaje😊
Od dwóch dni zauważyłam, że jak się z nią bawimy i łapiemy za obie rączki to próbuje się podciągnąć, przy czym też stęka jakby bardzo mocno się męczyła.z dnia na dzień czymś nas zaskakuje 💪
 
Do góry