reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hej kochane! Mam słabego neta bo jesteśmy w gorach pod Babią wiec cisza i spokój. O 21 juz spalysmy :D mala po domu w ekotuptusiach chodziła ale jej obtarla gumka nozke... co do butów na zewnątrz to masakra, nie chce chodzic i płacze:( mam nadzieje ze sie przekona. Dzisiaj się wywrocila na buzie ale na szczescie na trawie. B9ylam sama w gorach z koleżanką i mogłam fajnie złapać dystans. Życzę wam wszystkiego dobrego.

Moge byc moderatorem :)
 
reklama
Darapuszkin zazdro wypoczynku😁Buciki rozmiar 18-19. Jak grubsza skarpetka albo rajstopki to mamy problem z założeniem. Wczorajszy dzień prawie niczym się nie różnił od zwykłych dni😉Poszedł spać o 20.30. Pierwsze karmienie 23, później 1 i 5. Także luzik. Petardy Jankowi nie przeszkadzały, ale my jesteśmy z małej miejscowości, także pokazów nie było😉
 
A mój Niunio przebił brata. Tamten usnał a on akurat na 24 wstał. Był zachwycony. Śmiesznie po swojemu opowiada o tym. Pokazuje na okno i mówi tju uuuu! Że tam światła latały. A ja nici z romantyzmu. Mąż z córką na dworze a my z małym Gentelnem w domu.
Co do stopy też mamusina płetwa. 21 chyba ma lub 22.brat po roku takie miał
 
Ja wazylam przed ciaza 68 kg a teraz nie wiem ale po porodzie bylo 74. Mysle ze takie 4kg+ ciagle mi zostalo. Od porodu zarlam codziennie tabliczke czkolady z orzechami ale od 2 tyg mam detox cukrowy i tylko owoce jem :D na slodkie ssie mnie okrutnie!!!! Ogolnie wszystkie babki kp mowia ze maja laknienie na slodycze
A ile przytyłaś w całej ciąży jeśli mogę zapytać?
 
reklama
Do góry