reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama

Ciasteczko89

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2021
Postów
15
Ja właśnie wróciłam znad morza, trzeba było w końcu wykorzystać bon turystyczny, we wcześniejszych planach chcieliśmy go zostawić na ferie, no ale teraz to już by nie przeszło 🙈

Mam nadzieję, że nawdychałam się jodu na zapas 😂😂😂
 
Dołączył(a)
18 Październik 2021
Postów
1
Cześć Dziewczyny :) podpowiedzcie mi proszę, czy partner którejś z Was robił diagnostykę zanim udało Wam się zajść w ciąże i miał morfologię prawidłowych plemników poniżej 4%?
Tak, tylko nasza historia wygląda tak, że nie udawało nam się przez 10 lat. Chodziliśmy do kliniki leczenia niepłodności, były badanie wszelkiego rodzaju, stymulacje cyklu, dwie ciąże biochemiczne i ostatecznie lekarz powiedział, że tylko in vitro. Ja niedrożny jajowód, mąż 1% dobrych plemników, po chemioterapii i radioterapii 18 lat temu. W 11 roku, gdzie już dawno pogodziłam się z losem, zdarzył się cud, w który uwierzyłam chyba dopiero w 4 miesiącu :); Czekamy na wymarzoną córeczkę.
 
reklama

Sylwuśka88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Październik 2021
Postów
41
Ja nie wierzę w takie rzeczy ale koleżanka stwierdziła ,że mi powróży obrączką na łańcuszku, i najpierw się sprawdza czy płeć zgadza się z dziećmi które już posiadamy ( mi się sprawdziło ) w moim przypadku dwóch chłopców,obraczka buja się jak wahadło góra i dół natomiast kolejna wróżba pokazała dziewczynkę obrączka zakręciła koło 😜 bardzo chciałabym mieć córcie, ale wiadomo że zdrowie jest najważniejsze i to się liczy dla mnie najbardziej. Nie mniej jednak trzymam kciuki 🤗 tym bardziej że ta ciąża jest zupełnie inna niż dwie poprzednie edit: sprawdziłam przed chwilą też kalendarz chiński z którego też wychodzi płeć żeńska 😊 ciekawe czy to się sprawdzi 😜
U mnie podobnie obrączka i chiński pokazują dziewczynkę. Mam dwóch synów i mam nadzieję że się sprawdzi 🙈
 
Do góry