reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bettina ja też sn planuję, chyba że wydarzy się coś nieprzewidzianego;-) ;)

Dziewczyny na suchą śluzówkę w nosie szczerze polecam maść Nisita do nosa! Rewelacyjnie nawilża!

A co do porodów to 24-go jest pełnia więc pewnie się posypie...;-) ;);-) ;)
 
reklama
Bozienka gratuluje, śliczny chłopczyk, choc minke ma kwaśną ;-) najwazniejsze, ze jestescie cali i zdrowi. Szybkiego powrotu do zdrówka Tobie zycze :) patrze na to Twoje malenstwo i nie moge uwierzyc, ze niedlugo bede miala swoje...
Któraś z was tak ma dziewczyny? Ja juz wyprawke mam gotową, tylko w głowie mi sie jeszcze nie miesci, ze zostane mamą. Jak zobacze niunie to moze w koncu uwierze, bo na razie nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić...
A dzis wieczorem zaczynam szkołe rodzenia-zobaczymy jak bedzie no i w planach tez mam SN chyba, ze sie cos pokomplikuje...

Choco witaj po przerwie, to teraz kciuki za Ciebie zaciskam!
 
Hej dziewczyny :-)

Wreszcie mi działa apka. Od rana czuje się fatalnie. Czekam wciąż na moją lekarz, także dalej nic nie wiem.

Bozienko jeszcze raz gratuluję ogromnie!!! Super, że Alex juz po tej stronie brzuszka :-) Odpoczywaj i pisz co u Was.


Choco miło, że zajrzałas. Zaciskam juz kciuki za Twoje cc :-)


Lilth oby skurcze się uspokoiły. Odpoczywaj i niczym się nie martw. Jesteś pod okiem lekarzy ;-)


Natka to już chyba taki etap, że wszelkie bóle nas męczą. Myślę, że skurcze by nie mijały po odpoczynku. Na wszelki wypadek odpoczywaj dużo :-)

Malinko jak u Ciebie? Bo Ty już blisko terminu. Myślisz, że ruszy się coś? :-)


Aschlee u Ciebie sn? Przecież tak się martwili o bliznę? W szoku jestem.


Anit powodzenia jutro na wizycie :-)


Zuzanko trzymaj się tam! Końcówka ciąży z 2 maluchów u boku nie jest łatwa :sorry:


Tyle na razie. Kręci mi się w głowie i musze się położyć.
 
Magda no wlasnie mnie juz rece i chyba nie tylko rece opadaja.Kazdy mowi mi co innego...
Kardiolog,moj ginekolog i ortopeda ze CC a ginekolog w klinice i neurolog ze nie ma wskazan do Cc bo dziecko ulozone jest dobrze i to im wystarczy.Dlatego jutro mamy spotkac sie wszyscy i podjac ostateczna decyzje bo ja juz mam dosc nerwow i tego ze kazdy mowi co innego.

A martwili sie i o blizne i o spojenie ale jak widac nie wszyscy bo dla innych wystarcza fakt ze dziecko ulozenie ma juz glowkowe a nie posladkowe jak wczesniej.

A w tej klinice nawet spojenie nie jest powodemdo CC bo pani doktor steierdzila ze to ciaza i ze ma prawo bolec.Niektore kobiety mniej inne bardziej...to dokladnie przytoczone slowa.

A zeby bylo ciekawiej to dodam ze diabetolog tez twierdzi ze cukier nie jest zly a ginekolog w klinice ma pretensje do mnie ze jak nie jest za wysoki skoro przekracza normy,po czym pytam mojego gina komu mam ufac to mowi ze diabetolog wie co i jak ???
 
Ostatnia edycja:
M@alinka obyś miała rację z tą pełnią. Na mnie księżyc zawsze działał przy pełni nie mogę spać:)
Moja mała dzisiaj od rana kopała prosto w żołądek:). Czy też tak macie że jak w nocy wstajecie do toalety to czujecie maluchy bardzo bardzo nisko i macie wrażenie że zaraz wyjdą? Nawet to troszkę boli.
 
Wczoraj mi net padł i tyle nadrabiania:)

BOZIENKA GRATULACJE boski bobas i duży:) niech się ładnie chowa i nie męczy mamusi!

Choco dobrze że z brzuchem jesteś i ja mam ograniczenia gimnastyczne bo bym w tyłek nakopała, kilka razy pytałam o Was ale super ze wszystko oki i odliczamy do Twojej cc:)
Lilli Asch Magda trzymajcie się tam w szpitalach, ważne że wszystko oki i czekamy na relację

Coś Carola ucichła podejrzanie....
Ogłaszam wszem i wobec że chyba już wszystko mam!! tylko wózek odebrać ale to pikuś:) i wstawiam ostatnie pranie:)
 
reklama
Demollka to jesteśmy na tym samym etapie ja już też ogarniam tylko sprawy "kosmetyczne". Teraz to dopiero zacznie nam się dłużyć. Mnie już ponosi a do tego córeczka co chwilę pyta kiedy ta dzidzia się urodzi;)
 
Do góry