reklama

Lutowe mamy 2016

Demollka ja jajniki mam wielkości pilek, a brzuch jak w piatym- szostym miesiacu ciazy, co bardzo widac bo jestem szczupła. Niestety efekt uboczny terapii. Tylko odpowiadam jak ktos pyta ktory miesiac- 6 tydzien :-)
 
reklama
Solla już widzę ich miny hehhe ale rozumiem że byłaś przestymulowana a teraz wszystko idzie w dobrym kierunku jakieś leki i wszystko się ustabilizuje? Ja mam to szczęście że nie musiałam byc stymulowana na naturalnym miałam jednak 6 iui to na łeb już dostawaliśmy
Madziolina uważaj od zachodu idą deszczowe chmury kto wie czy do Wa-wy nie dojdą hehhe kurcze i nawet grzmi!
 
Tak demollka jest juz lepiej. Ogolnie jest to bolesne, ale ataki bolu zdarzaja sie coraz rzadziej. Nie zagraża to ciazy wiec wszystko ok.Biore zastrzyki Clexane I czopki-ale to akurat norma.
Demollka tez mialam taki etap, ze wszystkiego mialam dosyc, ale sie udalo :-)
 
Dziewczyny jak któraś ma czas i chęci do tworzenia tabelek, zestawień itd, to może niech stworzy tabelkę z naszą listą? Wiecie, nick, termin porodu,później płeć.....Przydałby się taki wątek. Jak myślicie?
 
Madziolina sama śmiało załóż wątek :-) Nie spiesz się aż tak, mamy czas ;-) Rób sobie spokojnie i zakładaj nowy temat. Każdy może :-) Jak zostaną wybrani moderatorzy, to najwyżej uporządkują wszystko, jeśli narobimy bałaganu :-D

Także kochane, jak coś to do Madzioliny na priv terminy porodu póki co. Ok Madziolina? Żebyś nie musiała tutaj szukać. Chyba,że wolisz inaczej to pisz od razu :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry