reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hania wstała po 2 h z płaczem, dalej postękuje, zjadła i zasnęła mi na rękach, ma 38 stopni. Rano nie miała gorączki.
Czekam co się będzie działo. :hmm:
 
reklama
Ola, my mamy wage uzywana z allegro za 4o zl, trzeba poszukac,bo to sie przeciez nie niszczy a przestaje byc potem potrzebne.

Moj grubasek wazy juz 5.65o i ma 62 cm. Ubranka juz na 68. Ale zalezy od sklepu;)

Moj jadl wolno z butli jak mial za maly smoczek. Teraz butla znika w ok 1o minut. A je po 125 mll jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
Magmich a przyomnij mi - karmisz piersia, prawda? O której Twoja Zosia zjada ostatni posilek przed snem? Rozumiem, ze spi bez ZADNEJ przerwy?

Bettina skoro jest goraczka to moze jakas infekcja sie wdala Hani?

PaniAg dobry poymysl z ta waga, zaraz czegos poszukam na allegro albo olx ;)
 
PaniAg smoczek tez juz brałam pod uwagę. Mamy nr 2 oraz trójprzeplywowy i nie pomaga....przerobiłam to już dwa razy i po raz kolejny bezsilność mnie chwilami dobija.
 
Carola Magda współczuje Wam, kurcze Carol a juz bylo u Was oki ech...mam nadzieje ze jutro pediatra cos pomoze.
Oj Magda co sie dziwic u Was cala ciaza byly nerwy i zamartwianie sie wiec Malemu pewnie tez sie udzielio niestety:(

zazdroszcze tym co przesypiaja cala noc choc nie narzekam Ale 19-20 kąpię, karmie i pada od razu w lozeczku badz gada z lampa na suficie do godziny. potem pobudka 1-2 i 5.

uzaleznilam moje dziecko od swiezego powietrza i spacerow. dzisiaj leje wiec musialam otworzyc okno, ubrac jak na spacer i spi od 13 hehe trzeba oszukiwac:)

jakie te Wasze dzieciaczki juz duze moja 5kg ale nadrabia ładnie:)
 
reklama
Ola karmię mm. Wczoraj ostatnie karmienie było koło 21.00. Zasnęła coś po 22.00 i spała bez przerwy do 5.30 i ja mam Erykę a nie Zosię;);) ale rozumiem tyle tu dzieciaczków że się wszystko kręci.

U nas teraz popołudniowa drzemka. Spacer też nam pewnie dziś nie wyjdzie bo ciągle się chmurzy i na deszcz zanosi.
 
Do góry