reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Magda dzięki łóżeczko faktycznie tak stoi że patrzy w prawo i nie mam na razie jak przestawić bo mam ją u nas w sypialni. Niedługo będzie wyprowadzka do jej pokoju to wtedy pokombinuję. Ale z tą matą to spróbuję już i tak staram się zmuszać ją do patrzenia w lewo pokazując coś ciekawego.
 
reklama
Magda mozliwe, ze z moim pokarmem jest cos nie tak, ze nie ma tej kupy i potrzeba mu wody...tylko zastanawia mnie to, ze on bardzo duzo sika.

Magmich tez ostatnio zauwazylam, ze Antek przekreca glowe, ale w lewa strone i nawet juz ma troche glowke znieksztalcona. Staram sie klasc go na prawym boku, pokazywac u zabawki zeby przekrecil glowe w prawo, ale i tak jak poloze go z glowa przekrecona na prawo to po jakims czasie sam odwraca ja na lewo. Ciezka sprawa.
 
Caro niby prosta sprawa ale ja mam problem z tym że dziecko zawsze noszę główką na mojej lewej ręce tak samo do odbijania kładę na lewym ramieniu i jakoś nie potrafię tego samego zrobić na drugiej ręce. Ogólnie jestem praworęczna. Mąż nie ma takiego problemu i w ogóle mnie nie rozumie.;) Nosi małą raz tak a raz tak.

Ola to u mnie dokładnie to samo tylko odwrotnie. Jak się nasze dzieciaczki spotkają to będę na siebie patrzeć byle Antoś był po prawej.;);)
 
Ola tak, dodaję do herbatki odrobinę mleka w proszku, żeby trochę zachęcić chłopaków do picia. Tak mi doradziła położna ale oni i tak mają w nosie picie.
Czy ktoś może ma też problem z ulewaniem? Bardzo mi ulewają, mimo że zagęszczam mleko to niemal po każdym karmieniu wylewaja z siebie.... i to duże ilości

Napisane na GT-I8200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magmich faceci to perfekcjonisci, oni nie rozumieja, jak mozna czegos nie umiec, skoro oni robia cos bez problemu ;)
Musimy "nawrocic" swoje dzieciaczki, zeby mogly patrzec na siebie raz z jednej, raz z drugiej strony ;)

Alia Maris to ciekawe z ta bawarka, a herbatka jakas rumiankowa? ja slyszalam, ze bawarka jest dobra na laktacje :)
Moj Antek na poczatku bardzo duzo ulewal, wyplywalo mu nawet noskem. Zeby tego uniknac pilnujemy zebawsze mu sie odbilo po jedzeniu a nawet jak mu sie odbije to nosimy go z 10-15 minut w pionie. Poza tym polozna poradzila, zeby podniesc lozeczko od katem, zeby nie spal na plaskim, ale nie kazala klasc go na poduszce. I tym sposobem mamy łózeczko stojace na pudelku :)

W poniedzialek Antek ma usg brzuszka w zwiazku z tymi jego dolegliwosciami (wycianelam skierowanie od lekarza, a co!?) idzie z tata, bo ja mam prawie w tym samym momencie wizyte u gina... co do usg, to, ktorys maluszek mial tego typu badanie moze??
 
Moj maly dzis daje czadu, obudzil soe bez humoru i spal tylko 2 godziny na dworze ale zaczelo padac to wrocilismy i w domy juz sie obudzil.

Na piersi przysypia a tak to sie drze,normalnke drze...

Czy kolka to zawsze twardy brzuszek? On ma miekki, kupa byla normalnie. Czy mozliwe ze po szczepionce ( w srode) takie cuda?
 
Ola myślę,że wszystko jest ok z Twoim pokarmem. Przy kp kupki może nie być nawet 2 tygodnie. Pokarm mamy jest lekkostrawny i często ubogoresztkowy. Wiesz,może być tak że maluch ma gorszy dzień,a Ty biedna myślisz,że to przez brak kupy. Choć oczywiście nie mówię,że go to nie męczy bo tak może być. Jak dużo sika,to znaczy ze.się najada i wszystko jest ok :-)

Alia Maris mój Theo bardzo ulewal. Czasem nie wystarczy zagęszczacz. My mamy neocate,bo u nad podłoże jest alergiczne i trzeba było mieszankę elementarna.

PaniAg spokojnie. Powodów płaczu mogą być setki. Trudno powiedzieć,co było dziś u Was. Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dla Was dzień :-)
 
reklama
PaniAg u nas ostatnio tak było, że kupa zrobiona, brzuszek miękki a Hania stękała i płakała. Byliśmy u lekarza i ma dużo gazów w brzuszku więc nie zawsze brzuszek musi być twardy. Dostaliśmy probiotyk i póki co po jednej dawce zmienił się wygląd kupy a po drugiej dawce mieliśmy kolejną, no szok ;-) ;)

Co do łóżeczka pod skosem to u nas się nie sprawdzi bo kładę dziecko główką raz z jednej raz z drugiej strony bo zmieniam jej boki na których śpi a chcę mieć ją przodem w moją stronę. :-p W dzień po jedzeniu jak ją odkładam to leży na poduszce klinie i nie ulewa wtedy.
 
Do góry