reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Magda od kiedy mała się urodziła to fridy użyłam tylko raz więc to nie to. Też stosuję wodę morską a jak coś się pojawi na brzegu noska to wyciągam wacikiem.

U nas znowu super nocka mała jadła o 19.30 zasnęła o 21.00 i wstała o 5.00 wypiła butle i zaraz zasnęła i spała do 7.00 kolejna butla i spanie do 9.00. Za to w ciągu dnia rządzi no ale coś za coś:)
 
Betula dziękuję, naprawdę się przyda. Czasem myślę że oszaleję. :)
U nas też często dzieci śpiące, zmęczone, drą się wnieboglosy, ale nie usną. ..
A znacie dziewczyny katarek plus? Taki sprzęt do odciagania wydzieliny z noska. Mega sprawa

Napisane na GT-I8200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alia Maris mam i fride i katarek,ale nie naduzywam. Tylko przy katarze używamy. Super sobie radzisz z chłopcami! Powiem Ci, że nie zgadzam się z wieloma teoriami Tracy Hogg,ale porządek dnia się u nas sprawdza. Przy pierwszym dziecku wydawało mi się niemożliwe by go utrzymać,ale jednak da się. Nelly mi tak dała popalić,że przy każdym kolejnym dziecku juz sobie na głowę wejść nie dałam. Zazdroszczę Ci, że potrafisz być konsekwentna juz teraz. Ja doszłam do tego dopiero po czasie. Dziś wiem, że mogło być mi lżej,ale cóż...Człowiek się uczy całe życie. Sił dużo dla Ciebie :-)

Magmich rozumiem. Może problem tkwi w braku szczelności naczyń krwionośnych? Tu by wystarczyło podanie bądź zwiększenie dawki wit C. Podpytaj o to lekarza. Często się to zdarza u dzieci ;-)


U nas mały kryzys jedzeniowy. Theo je niechętnie, więcej ulewa,ale pije sporo. Koleżanka mi na allegro kupiła herbatkę hipp na lepsze trawienie,bo w Pl nie ma jej nigdzie. Smakuje mu bardzo :-)
 
Magda, bujam bo mi sie go nie chce usypiac na cycu pol nocy;) ale ciezszego to rzeczywiscie....

A bujam,bo od kilku dni moje dziecie zaczelo strasznie krecic glowka na boki i jak dzięcioł, tuż po odbijaniu i znalazlam w necie,ze to znaczy ze dziecko jest senne i tak sie usypia samo.... No dziwne i troche mnie to przerazilo jak tak krecil ta glowa i krecil.. Ale prawdziwe, usnal na lulaniu w kilka chwil. Odlozony za 3 razem zasnal na kilka godzin.

My juz po spacerze, dzis 5 km. Maly dalej ,spi, zupa sie gotuje a mama maltretuje laktator i oglada tv, miodzio;)
 
My spacerujemy. Mocz złapany i dostarczony do laboratorium wiec teraz krecimy się po mieście ;) swoją drogą ciekawe ile km robimy dziennie hmm
 
Bozienka, Ziajka na ciemieniuche to to: Link do: Ziaja kremowy olejek myjący dla dzieci na ciemieniuchę ziajka :: Ziaja - sklep z kosmetykami ?

AliaMaris, skoro praktycznie sama zajmujesz się dzieciaczkami, to dużo sily i cierpliwosci Ci życze. Mnie tego czasami bardzo brakuje a mam tylko 1 dziecko :)

Mój Haniak dzisiaj mega śpiący!
...tylko co z tego jak usnąć nie może?

Betula tak to to nam naprawdę pomogła :-) i ładnie pachnie bo jest jeszcze olejuszka smarujesz po kąpieli na 24 h i zmywasz ale ona strasznie śmierdzi
 
reklama
Do góry