reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny, Marlena: Nina fajne imię :) mam w rodzinie Nine to taka spokojna i kochana jest, mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie :)

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny, Marlena: Nina fajne imię :) mam w rodzinie Nine to taka spokojna i kochana jest, mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie :)

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
Liczę na to, że będzie spokojna:) dzięki dziewczyny ze mnie przygarnęłyscie. Ja w realu nie mam dzieciatych koleżanek i nie mam się gdzie podpytać o różne rzeczy. A tutaj zaraz tak mi raźniej:)
 
Witam nowe Mamusie :-) moja tez z tych mniejszych, przy urodzeniu 2960 gram i 54 cm i tez większość ubranek za duza. Teraz zamawiam na allegro rozmiar 50.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I my witamy nowe koleżanki [emoji4]
Moja córcia niecałe dwa tygodnie przed terminem, zalapala się na 31.01 z waga 3530 i 55 cm

l22n8rib2ye3w79d.png

[emoji177]Szczęśliwa mama wspaniałej trójeczki [emoji177]
 
Hej dziewczyny nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta, zaczynałyśmy razem to forum, ja z ciążą bliźniaczą w której jedno z dzieci obumarło, dlugo tu nie zaglądałam, a tu tyle się działo i tyle dzieci szczęśliwie przyszło na świat, ja 06.02 urodziłam przez cc Lidię 3620g 10pkt. Nasza walka o jedno z bliźniąt zakończona sukcesem, jestem najszczęśliwszą osobą na świecie[emoji7]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emma właśnie tak zastanawialam sie juz kilka razy co z Wami! Gratulacje! Najwazniejsze, ze corcia zdrowa sie urodzila [emoji8]

A co do przebierania to moja siostra urodzila sie z waga okolo 1800g, to byl dopiero szok przy przebieraniu [emoji1]
 
Ostatnia edycja:
Do góry