reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ola to bardzo duży ładny wynik. Może to bliźniaki? Oczywiście ja się nie znam wiem może bzdury piszę...
 
Witam Was serdecznie ;) według ostatniej miesiaczki jestem w 5t+2dni.
Delikatną kreseczkę na teście zobaczyłam w dzień dziecka. Zaczęliśmy się starać, chociaż w życiu bym nie powiedziała że wyjdzie to w pierwszym cyklu starań, bo jestem po 2 letnim zaniku miesiaczki (pierwsza miesiaczke po 2 latach dostałam w grudniu 2020) po niezdrowym odchudzaniu. Lekarz mi powiedział że będzie bardzo ciężko mi wszytsko odbudować. A tu wyszło w pierwszym miesiącu delikatnych starań, żadnej presji czy czegoś żeby wyszło. Nie spodziewałam się, bo w lipcu ślub i myślałam że wyjdzie nam to wszytsko po ślubie...Teraz tylko strach i nerwy czy wszytsko przebiega ok... w 6t 2d ide na pierwszą wizytę.
 
Miałam wytrzymać do wtorku, ale się skusiłam. Jest pęcherzyk z zarodkiem adekwatnym do wieku ciążowego 😍 za kilka dni już powinno być widać pracę serduszka, więc jak pójdę na wizytę to myślę, że już będzie
To tylko pozazdrościć ze tak szybko się udało. A jak się czujesz? Ja też w przyszłym tyg idę dopiero do lekarza A martwi mnie jedna rzecz. To jest moja druga ciąża z tym że pierwsza 12 lat temu o nie pamiętam jak to jest. Brzuch robi mi się często napięty I taki większy, szczególnie wyżej, nad pepkiem. Mam dziwne uczucie jakby rozciągania ucisku na przepone I dziwnie jakoś jajniki pobolewaja
 
reklama
Do góry