reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja jestem sam poczatek. Wczorajszą beta 10dpo wyszła 19,12. To był nasz 2 cs. W domu mam jeszcze Synka z marca 2016 i Córkę z lipca 2017.

W szoku byłam że tak szybko tym razem poszło [emoji7]
 
reklama
To tylko pozazdrościć ze tak szybko się udało. A jak się czujesz? Ja też w przyszłym tyg idę dopiero do lekarza A martwi mnie jedna rzecz. To jest moja druga ciąża z tym że pierwsza 12 lat temu o nie pamiętam jak to jest. Brzuch robi mi się często napięty I taki większy, szczególnie wyżej, nad pepkiem. Mam dziwne uczucie jakby rozciągania ucisku na przepone I dziwnie jakoś jajniki pobolewaja
Dzięki, czuję się dobrze. Co prawda są momenty, że mam wrażenie, że ktoś włożył mi żołądek do pralki i włączył program wirowania, ale na szczęście to tylko nudności, a nie wymioty. Ogólnie nad pepkiem to dolegliwości jelitowe, hormony mogą tak działać na jelita, że ma się uczucie wzdęcia. Czasem też mam wrażenie, że brakuje mi powietrza i mm taki płytszy oddech, właśnie jakby przepona miała ucisk. A przy jajnikach boli, bo się rozciąga. Najbardziej dokucza mi wszystko jak się po prostu przeforsuje w pracy albo w domu
 
Dzięki, czuję się dobrze. Co prawda są momenty, że mam wrażenie, że ktoś włożył mi żołądek do pralki i włączył program wirowania, ale na szczęście to tylko nudności, a nie wymioty. Ogólnie nad pepkiem to dolegliwości jelitowe, hormony mogą tak działać na jelita, że ma się uczucie wzdęcia. Czasem też mam wrażenie, że brakuje mi powietrza i mm taki płytszy oddech, właśnie jakby przepona miała ucisk. A przy jajnikach boli, bo się rozciąga. Najbardziej dokucza mi wszystko jak się po prostu przeforsuje w pracy albo w domu
Też mam mdłości 😔😔
 
Ja II pierwsze ciąże kompletnie bez objawowo. No jedynie brzuch pobolewało. A teraz kurcze przecież to sam poczatek a ja zmęczona taka. Mama wiele za dużo śliny i ciągle mokro [emoji2356][emoji29]
 
Cześć dziewczyny. Robiłam dwa testy dwa pozytywne, w piętek mam wizytę u ginekologa myślicie że już będzie coś widać? Tak z obliczeń wychodzi mi 5 tydzień ciąży
 
Dziewczynki. Pierwsza beta w 28dc wynosiła 51.7mlU a po 48h tylko 71.1mlU.. Przyrost 40procent. Dwóch lekarzy twierdzi że to początek i może tak być ale czy któraś z was tak miała i jest ok?
 
Dzień dobry dziewczyny. Dołączam do grona Lutowek termin prawdopodobnie na 7. Beta 6 czerwca 109 a dziś 1610. Byłam u gina ale sprzęt słaby i nic nie widział.
 
reklama
Info dla nowych dziewczyn na forum. Mamy grupę tajną na fb lutowek 2021. Jeśli ktoś chce dołączyć proszę o maila na adres: dotistar@gmail.com z imieniem i nazwiskiem abym mogła was znaleźć na fb. Jest nas tam już trochę. Grupa jest niewidoczna dla innych użytkowników fb.
 
Do góry