reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja mam 23-24 Z aplikacji. Ale jutro wizyta u lekarza i się okaże. Już nie mogę się doczekać.😊
Ja też mam taki sam termin, ale do lekarza jestem zapisana dopiero na 15 lipca, bo wcześniej nie ma terminów. Myślicie że to za późno? W sumie pierwszy wizyta powinna być przed 10 tygodniem.
 
Ja też mam taki sam termin, ale do lekarza jestem zapisana dopiero na 15 lipca, bo wcześniej nie ma terminów. Myślicie że to za późno? W sumie pierwszy wizyta powinna być przed 10 tygodniem.
Ja też miałam na 13 lipca ale jak powiedziałam że ciaza to się znalazł dzisiejszy😊
 
Myślę że nie zobaczę czy wszystko jest w porządku.
Doskonale Cię rozumiem, bo sama bym się z chęcią przeszła już teraz żeby zobaczyć czy chociaż na tym etapie wszystko w porządku.
Zapisałam się jednak na 2 lutego, to będzie 6+4. Liczę na serduszko :)
A teraz byle wytrwać te 10 dni, dobrze, że jedziemy na 5 dni nad jezioro to może jakoś zajmę myśli :)

Fajnie, że jest sporo dziewczyn na koniec lutego, bo mi też z OM wychodzi 25 luty :)
 
reklama
Czesc dziewczyny, przylaczam sie i ja. Wedlug aplikacji 5 +2. Bylam u lakarza w zeszlym tyg widac bylo pecherzyk i malusi zarodek. Wizyte mam na 5.07 powinno juz seduszko bic (nie moge sie doczekac) Trzymajcie kciuki bo to moja 3ciaza. 2 poprzednie zakonczyly sie w 6 i 8 tc :(
 
Do góry