reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witam,
Ja zrobiłam test w dzień planowanej miesiączki z ciekawości 29.05 i wyszedł pozytywne potem koleny tego samego dnia i nastepnego dnia poleciałam do gina ale zupełnie nic nie bylo widac :( na wizycie ginekolog zrobił mi koleny test ale juz 25 ja robilam 10 i ta 25 była negatywna, kazał przyjsc za tydzien, oczywiscie dwa dni pozniej zrobiłam 3 testy pozytywne ale słabsze kreski no i dzis bo juz waruje koleny i sa dwie i mocna ta druga :). Jutro wizyta u gina, tak bardzo pragnełam tego maluszka trzymajcie kciuki, a termin mam na 4 lutego .

Moze cos napisze o sobie, jestem mamą 7 letniej córki i praktycznie 9 letniego syna, od 2,5 roku staram sie o maleństwo, w czasie kiedy sie poddałam czyli jak usłyszałam że tylko in vitro ( styczeń bierzącego roku ) teraz widze dwie piekne kreski.

Mam nadzieje że będę mogła z wami przejść te 9 miesięcy

Pozdrawiam serdecznie
Karina
 
reklama
kariin GRATULACJE, wiesz, w grudniu mój maz miał tak slabe wyniki nasienia,ze androlog powiedział nam,ze nawet do in vitra się nie nadaja , a tu proszę, tez ujrzałam II kreski. Z usg się wstrzymaj , na razie gin nic tam nie zobaczy, dopiero w 6-7 tc , widać.
 
Karina Gratuluje :-) i witam w naszym gronie , choc ja sama sie tutaj jeszcze nie pewnie czuje ;-)

ja tez jeszcze do gina nie ide bo nie bedzie nic widac a jak za tydzien pojde to bedzie 5 tydzien z paroma dniami wiec juz cos powinno byc widoczne :-p
 
Ja dziś zaszalałam i kupiłam prawdziwe ciążowe witaminy - Prenatal, które brałam w pierwszej ciąży. Miałam w domu Centrum, ale nie wiem czemu jest na nich napisane żeby nie brać w ciąży. No i przesadziłam, ale w Rossmanie był w promocji krem na biust i na rozstępy Bielendy - też wzięłam :rofl2: Sama radość z takich zakupów:rofl2:
Ból brzucha wieczorem zelżał - zauważyłam, że muszę więcej chodzić, wtedy przestaje boleć. No i na okrągło latam do łazienki - posunęłam się z tego powodu znacząco w czytaniu książki, bo za każdym razem 2-4 strony przeczytane w wc:-D
 
spooky no wlasnie jak chodze to mniej boli jak siadam zaczyna tam na dole rozpierać i krzyże pobolewają, wykapalam się i zaczelo mnie mdlic, teraz boli lekko prawy jajnik, lewy się uspokoil, no i wkurzaja mnie te gazy, ale to od luteiny, no i to napompowane podbrzusze, siusiu tez często robie, az wczoraj zbadałam mocz, macie moze takie nieprzyjemne gniecenie na dole jak pęcherz się zapelnia????

spooky to powiadasz,ze już wykupilas kremy na rozstępy???:-D dobre, ja na razie koncze balsam ziaji, potem pomysle o nivea tym tłustym, ale w pierwszej ciąży na tydzień przed rozwiązaniem wylazły mi rozstępy na pośladkach na przodzie ud i lydkach :szok:,tyle moja skora wytrzymala i tydzień przed bach, ale teraz ich nie widać.

dziewczyny w pierwszej ciąży przytylam 35 kg, z 50 na 85, teraz znowu waze 49-50 i modle się o nie wpieprzanie w ciąży .

spooky co do książki to gwalce stevena kinga "pod kopula" ma ona ponad 800 str jestem na 500 i tez teraz zwiekszylam czestotliwoc siadania do niej.
 
Ostatnia edycja:
ja w pierwszej ciazy przytyłam 7kg a obzerałam sie jak swinia( jadłam bardzo duzzzzo słodyczy) no i przez 3 miesiace lezałam cały czas w łozku tak wiec to tez pewnie wspomogło te kilogramy :-p a teraz zobaczymy jak bedzie :-p

ja na rozstepy tylko oliwke stosowałam i rozstepow brak , nie wiem moze taki moj urok ..


aaaa mam ochote na pierogi :-p
 
Ostatnia edycja:
monila co to 7 kg, superowo przytylas, ja na szczęście jeszcze zachcianek nie mam, ale jestem dopiero w 4 tc, wiec pewnie się zacznie.

monila widze, ze ze slaska nadajesz, a z której części???ze tak rzekne??ja z centrum dowodzenia, czyli Katowice :D
 
Ostatnia edycja:
ajj ja czekam na mdłosci :-p w pierwszej ciazy mnie strasznie meczyły ale dzieki nim byłam spokojniejsza ...
u mnie wychodzi 4tydz, i 3 dzien ... pamietam jak w pierwszej ciazy jadłam lody z prazynkami paprykowymi albo czekoladowe pianki z musztarda :-p hahah
 
podobno kazda ciaza jest inna, mnie mdlosci zaczely meczyc po 7 tc (chyba o ile dobrze pamiętam) ale piersi mi od razu wywalilo, a teraz dwa wiszące flaki, hmmm:baffled:
 
reklama
no to ja znowu miałam na odwrot w pierwszej ciazy mdłosci od samego poczatku a cycochy normlane a teraz cycochy takie nabrzmiałe jakby miały zaraz wybuchnac i strasznie takie tkliwe sa ... :-p tak jak piszesz podobno kazda ciaza inna :-p
 
Do góry