reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

witajcie, dzisiaj po 48 h powtorzylam bete, wyniki po 14-tej, jestem wydygana na maxa, bo znowu kawa latte rano ze mnie poleciała i podbrzusze spiete i kluje, jestem zlej myśli, boje się, przy córci tak nie mialam:no::-(
 
reklama
Kasoku spokojnie. Mnie właśnie w poniedziałek gin instruował na temat ciąży, zakazów, nakazów, dobrych objawów i tych złych. Otóż brudzenie jak to nazwał w kolorze "kawa z mlekiem" jest normalne, lekko brązowe, ciemne też normalne, fizjologiczne. Podejrzenie ma wzbudzić tylko plamienie jasną żywą krwią.
Daj znać jak betka.
 
zadzwoniłam do gina i powiedział mi,ze jak jestem w terminie mojej @ to mogę tak plamic i mogę czuc ropulchnienie na dole, ale tak się boje, bete będę miała po 14 dam wam znac dziewczynki.
 
Widzę, że wyszedł temat wagi... 7 kg?! Bożę przecież to tyle co nic! Ja ostatni raz jak ważyłam się przed pierwszym porodem to miałam równiutką setkę na liczniku! To oznaczało 30 kg na plusie! I tak cudem wróciłam do 75, ale nie chuchu mniej. Boję się, że teraz będzie podobnie. Przybrałam tyle choć jakoś przesadnie nie "żarłam". W drugiej połowie ciąży to już był regularnie 1 kg tygodniowo więcej :crazy:
O ile miałam wąty czy we wrześniu wrócić do pracy jeśli wszystko się uda, to dziś mi już się całkiem rozwiały. Użeranie się z gimnazjalną dzieciarnią w tym stanie jest ponad moje siły.
W pierwszej ciąży pracowałam do 7 miesiąca, ale tym razem sobie odpuszczę. Żadna tam ze mnie Siłaczka żeby poświęcać zdrowie dziecka i swoje dla takich nerwów.
 
spooky no ja w pierwszej wazylam 85 kg z 50 startowałam, teraz waze 49-50 i mam nadzieje nie przytyć dużo.

Moja kumpela urodzila dwojke i jej waga startowa 40 kg jak rodzila za każdym razem wazyla 46 kg, nikt się nie zorientowal,ze jest w ciąży nawet jak była na ostatnich nogach, a dzieciaki się duże zdrowe urodzily, niesmowite, taka ma urode, teraz znowu 40 kg wazy ubiera się w dziecięcym sklepie.:tak:


dziewczyny beta 990 po 48 h czyli ladnie rosnie ufffff
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny
postanowiłam do was dolaczyc choć podczytywalam od początku
mój termin porodu to 5 luty,przynajmniej tak obliczyl mi dzisiaj mój gin,zarodek jest,brak serduszka ale nie denerwuje się bo liczyłam się z tym
ze względu na wcześniejsze komplikacje z poprzenimi ciążami dostałam od razu zwolnienie lekarskie dupka i luteinę dopochwowo
 
reklama
Witajcie dziewczynki,
ja już po wizycie. Martwię się, bo rano troszkę krwi się pojawiło, niewiele ale jednak :(
Lekarz powiedział, że ciężka sprawa bo na tym etapie nic nie jest w stanie zobaczyć. Tak naprawdę gdybym wcześniej nie zrobiła testu myślałabym, że to okres, miałam dostać wczoraj.
Kazał mi zrobić bete jutro i w poniedziałek, za tydzień z wynikami do kontroli.
Gratulacje dla Wszystkich!!
 
Do góry