reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowki-Marcowki 2010 z Warszawy

Bo to prawda z tymi warunkami. Zadna rewelacja. Bylam tam jakis czas temu i rzeczywiscie sale po porodowe sa nawet 5-cio osobowe. Sa tez i pojedyncze ale za takie trzeba oczywiscie zaplacic. Mimo to slyszalam pozytywane opinie zwlaszcza jesli chodzi o opieke, czy to prawda, nie wiem. W kazdym razie ja chodze wlasnie do lekarza z IMiD. Aha, no i szczerze mowiac, to o kazdym szpitalu sa bardzo rozne opinie i bardzo dobre i bardzo zle, wiec nie wiem tak naprawde w co wierzyc. A co do poloznej to ja tez jeszcze ciagle sie zastanawiam.
Jesli chodzi o to czy nas przyjma bez poloznej to trudno powiedziec, pewnie zalezy od tego ile akurat kobiet bedzie rodzic. Jesli bede sie decydowac na polozna to wlasnie raczej ze wzgledu na to zeby miec pewnosc, ze mnie przyjma, bo opieka tak czy inaczej bedzie.
 
reklama
Witam Dziewczynki. Termin porodu mamy na 19-go lutego :) Mieszkam w okolicach Wawy, ale do SR jeździmy do Stolicy, poród też mam zamiar odbyć w tym pięknym mieście :) Planujemy rodzić na Madalińskiego, rodziła tam 2 lata temu siostra mojego męża i była b. zadowolona. Teraz jest tam 7 pojedyńczych sal w każdej wanna albo prysznic. Mój lekarz też tam pracuje, więc może mnie nie odeślą....
 
Moja ginekolożka wspominała o szpitalu na Madalińskiego, jakoby jej pacjentki także często tam rodziły. Mam mętlik w głowie. Pewnie jeśli nie umówię się z położną, trochę pojeździmy w dniu porodu między szpitalami. Może gdzieś nas przyjmą :-):-):-)
Najgorsze jest to, że chyba chciałabym dogadać się z położną, ale zupełnie nie wiem który szpital wybrać. Pozatym, że moja lekarka namawia na IMiD.:tak:
 
Witajcie,

jestem z czerwcówek ale mam nadzieję, ze nie będziecie miały nic przeciwko żebym do Was dołączyła???

chętnie podzielę się tym co wiem i posłucham Waszych opinii i wrażeń po porodzie ...
 
Ja ze względu na moją gine mam do wyboru 3 szpitale: Orłowskiego, na Inflandzkiej i Bielański ...
Orłowskiego odradza mi koleżanka, która urodziła tam w sierpniu, Inflandzką polecają 3 inne, które rodziły w tym roku a Bielańskiego nie znam w ogóle. Po nowym roku zamierzamy pojeździć po tych szpitalach, zobaczyć i popytać co i jak ...
I wybrać przyszpitalną szkołe rodzenia, bo to podobno trochę pomaga ...

Słyszałam też dobre opinie o Karowej, Żelaznej i na Bródnie ....
A i tak podobno jak się trafi ... ;(
 
hej, ja jestem styczniówką a dokładnie 27 więc nigdy nic nie wiadomo:)

zamierzam rodzić w Bielańskim.

na Żelaznej jest tak, że trzeba mieć lekarza prowadzącego przede wszystkim bo nie ma szans sie dostać inaczej. Dodatkowo szkołe rodzenia. Nie przyjmują "z ulicy". Poza tym z tego co pamietam nawet taka informacje maja umieszczona na swojej stronie internetowej. :eek:
Na Karowej maja taki nacisk na poród naturalny, ze ułożenie pośladkowe nie kwalifikuje na cc. Męczą do granic możliwości. Pielęgniarki srednio sympatyczne. Niestety zauważyłam, że to norma z tymi pielęgniarkami.:rofl2:
 
Nio to ja sie zapisze. Mam na imie Monika jest to moja pierwsza ciaza a termin mamy na 3 marca :-D. Ja planuje rodzic na Starynkiewicza mimo ze jestem z Brodna. Pozdrawiam cieplutko ....
 
hej, ja jestem styczniówką a dokładnie 27 więc nigdy nic nie wiadomo:)

zamierzam rodzić w Bielańskim.

na Żelaznej jest tak, że trzeba mieć lekarza prowadzącego przede wszystkim bo nie ma szans sie dostać inaczej. Dodatkowo szkołe rodzenia. Nie przyjmują "z ulicy". Poza tym z tego co pamietam nawet taka informacje maja umieszczona na swojej stronie internetowej. :eek:
Na Karowej maja taki nacisk na poród naturalny, ze ułożenie pośladkowe nie kwalifikuje na cc. Męczą do granic możliwości. Pielęgniarki srednio sympatyczne. Niestety zauważyłam, że to norma z tymi pielęgniarkami.:rofl2:

o kurcze.. no to ja juz nie wiem gdzie rodzic.
Mialam wybrac Zelazna.. ale nie mam ani lekarza stamtad ani szkoly rodzenia :baffled:
 
reklama
Do góry