reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
ja byłam w tesco i widziałam te kombinezony zimowe dla dzieci za 61 zł przecenione z 95zł, wcześniej widziałam jej na tej stronce z promocjami, którą w wątku ogólnym wkleiła Dee. także fajna oferta, chyba sama bym kupiła, ale mam już kombinezonik z Coccodrillo.

Korzystając z dobrego humoru w weekend wybieram się po rajstopki, skarpetki i bluzeczki dla córeczki do HM:) chciałam kupić w tesco , ale zauwazyłam że nie są w 100% z bawełny
 
beti - ja też nie karmiłam na rogalu.
krisowa - ja kupowałam Maćkowi takie 7 czy 5 paki angielskie, jak jeszcze nosił bodziaki. Właśnie george, ale też early days i inne. Do tej pory kupuję mu piżamki early days, bo są tańsze niż polskie. Co do bodziaków, to są unisex i druga latorośl je odziedziczy, więc jakość jest raczej dobra. Piżamki niekoniecznie, bo po 1. raczej chłopięce, po 2. częściej i dłużej używane i bardziej sprane.
 
trina79 dziękuję za radę, ja kupię te 7paki z krótkim rekawem bo to i tak podspód pójdzie, a potem wiosna i lato, niepotrzeba będzie przegrzewać a dopiero wieksze z długim rękawem kupię na zimę
sa tanie bo wydatek za 7 szt z krotkim rekawem to max 50 złm z długim 80 zł
 
Och dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tych zakupów i polowań na allegro.Wstyd sie przyznać ale ja nigdy tam nie kupowałam nic i nawet nie wiem co i jak tam działa...ale jestem do tyłu;)
 
fajne rzeczy laseczki:tak:Kurcze ja narazie nic nie przeglądam bo raz że płeć nieznana a 2 że mam dostać jedną paczke a jedną moge odkupić od koleżanki.

mama2006-kurtka genialna,kurcze jak byłam z Nicol w ciąży to takich patentów nie było.Ja np.Nicol dużo nosiłam w nosidełku na brzuszku bo taki mały rozdarciuszek był a najlepiej się czuła przy mamusi.Kochana a może by stworzyć nowy wątek my na majówkach mamy wątek typu-szał zakupów co sobie i maleństwu kupiłam coś w tym stylu.Wiadomo że my kobietki lubimy kupować:tak:no i na takowym wątku wklejałyśmy sobie zdięcia upolowanych zakupów.wątek był fajny i czesto odwiedzany,może i unas coś takiego zorganizować???
 
ja mam dopiero zakupione kilka rzeczy, ale wymyśliłam sobie ze wyszukam na allegro komlety nowych rzeczy i będę licytować ;) moze cuś wygram
najbardziej czekam na kombinezoniki 2 szt, jeden biały a jeden granat (bedzie na spacerkki)
ceny nie są wielkie jak się przeliczy ile kosztuje sztuka body, spicha, czy kaftanika, (srednio 12 zł) wiec jak mam 20 sztuk to 240 zł mnie uczyni a policytuję sie duzo niżej :) taka moja filozofia
znalazłąm takie coś, jak jesteście zainteresowane, i zajrzyjcie co jeszcze sprzedaje, ma nowe rzeczy i tanio, aha ciekawostka, ma pieluszki flanelowe i tetrowe oraz czapki :)
ŚLICZNA WYPRAWKA NIEMOWLĘCA sześcioczęściowa r.56 (1826230542) - Aukcje internetowe Allegro
ja chyba za dużo patrzę na te wyprawki, a przecież kupilam tylko jedną i chyba ograniczę się do jeszcze jednej, tylko dokupie polspiochy, to bede miec komlet do spzitala na 2-3 dni:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja już musze przerwać te szaleństwa na allegro licytuje..negocjuję...kupuję..poczekam teraz aż dostanę od znajomych obiecane ciuszki..porozkładam w sypialni...pooglądam .policzę ile czego mam...a wówczas nawet po porodzie można laptopa wziąć do łóżka i kupić co tylko się podoba ....
to z ubranek

a poza tym łóżeczka, nawilżacz..wózek kosmetyki, ;pieluszki , jakiś wystrój do pokoju, dla ,mnie koszule, kapcie..oj..widze, że jeszcze pobuszuje na Allegro:-)
 
Do góry