reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

krisowa, kaszka Nestlé Sinlac może być przechowywana po otwarciu przez okres 6 tygodni. Pragniemy przeprosić za niejednoznaczną informację podaną na opakowaniu tego produktu. Podjęliśmy już działania zmierzające do ujednolicenia wskazówek dotyczących sposobu przechowywania tego wyrobu.

Ekspert.Nestlé
---
Ekspert.Nestlé, udziela porad i odpowiada na pytania związane z produktami NESTLÉ, a także kwestiami dotyczącymi żywienia. Zapraszam do dyskusji.

wow, jestem pod wrażeniem, ze ktoś po za lutówkami nas czyta, dziękuję za informację, bo postanowiłam podawac ją synkowi, mimo że posiada cukeir

zastanawiam się tylko, dlaczego większość produktów ma cukier

Vanillia, ja myślę ze jak się nie pod 1wszej marchewki, to nic sie nie stanie, zasada jest prosta, sprawdzanie, ale ziemniak jest neutralny, marchew też, zalezy tylko jaki mają smak
 
reklama
vanilla - ja właśnie tydzień temu kupiłam ten krem w promocji 50+ tylko jeszcze nie miałam okazji go przetestować.Ja też byłam w trzech sklepach i samej marchewki z hippa nigdzie nie było.A więc kupiłam młodą marchewkę z ziemniaczkami. Nie będę latać po całej warszawie teraz i szukać.Narazie uczymy się jeść łyżeczką i przełykać coś i innego niż mlesio.Łatwo nie jest bo wszystko wokół umazane ech...i więcej zostaje na zewnątrz niz w buźce...
 
Krisowa - a mogę wiedzieć, dlaczego zdecydowałaś się podawać tą kaszkę skoro miałaś wątpliwości?

Ani83 - ten basenik na Wildzie to cenowo koszmar, ale podobno jest super :) my chodzimy na zwykły basen i jest też fajnie:) zapisałam się na tą grupę zaawansowaną, nazwa dziwna bo my "zaawansowani" nie jestesmy, ale to chyba ze względu na wiek taki podział, ile będzie kosztował Cię żłobek?
 
Krisowa - a mogę wiedzieć, dlaczego zdecydowałaś się podawać tą kaszkę skoro miałaś wątpliwości?
mam watpliwości i sama nie wiem co robić, pewnie 'wyjdzie w praniu'
rozsądne ilości nie zaszkodzaa nikomu, po za tym nie wiem czy sprawa nie bedzie rozwiazana bo Adam nie chciał dziś go jesć :)
zastanawiam sie tlko jakie kaszki mam dawac Adamowi... jak nie mam zamairu sciagac mleka
 
Ostatnia edycja:
Vanilia - kupiłam też ten krem, dodatkowo pobrałam dzisiak kupon promocyjny na 44% znizki na ksiazeczkę tekstylną szeleszczącą 9,99zł i jutro jadę zrealizować bo i tak muszę kupić pieluchy i kosmetyki. Może będą tam te marchewki z hippa to zakupię.


a to z dzisiejszych kąpielowych akcji łazienkowych i gratis:)

IMG_3974a.jpgIMG_4108a.jpgIMG_4121a.jpgIMG_4125a.jpgIMG_3975a.jpgIMG_3980a.jpgIMG_4081a.jpgIMG_4086a.jpgIMG_4095a.jpgIMG_4098a.jpg
 
Ostatnia edycja:
Munie 900 zł podstawy i ok. 220 zł za wyżywienie. Im starszy tym ta opłata podstawowa będzie niższa. Są jeszcze dwa inne żłobki u nas, trochę tańsze ale jeden dopiero się otwiera a drugi przyjmuje dzieci od 8 miesięcy i nie znam opinii o nim no i ma opiekę tylko do lat trzech. A że w Komornikach ludzi coraz więcej to jest masakra z przedszkolami. A tam gdzie mały będzie to w razie w też prowadzą opiekę przedszkolną.

U mnie nadal brak ciśnienia na wprowadzanie nowych pokarmów. Najpierw zacznę od glutenu, chyba zdecyduję się na te czeskie kaszki, mam tylko pytanie, które lepsze: Holle czy Nominal?
 
Ani83 - o matko - to niezła cena, ale opiekunka pewnie wyszła by podobnie... ja jakoś dwoje się i troję, żeby samemu - i z pracą dać radę i przy dziecku wszystko zrobić... ale z drugiej strony jestem wykończona czasami i padam na p...k
Nie wypróbowałam jeszcze żadnej z tych kaszek, ale czytałam, że to jest to samo

Krisowa - Sinlac jest też bezmleczny - także możesz dać taką zwykłą kaszkę typu Holle albo samemu ugotować np jaglaną - ma dużo wit i minerałow - dodać jabuszko i jest fajny posiłek, nie musi być w tym mleka. a jeżeli bardzo chcesz dodać coś nabiałowego to trochę możesz to podlać mlekiem modyfikowanym, albo poczekać jeszcze 4 miesiące i dasz zwykły jogurt naturalny :)

do mnie zupełnie te kaszki Nestle nie przemawiają... ekspertem na naszym wątku jestem zszokowana!!! jak widać to prawda, że niewiadomo kto czyta te nasze eseje
 
A ja myślę, że to jakiś program komputerowy śledzi firmie słowa z nią związane np Nestle, sinlac i takie tam blabla nazwy z koncernem związane... nikt nie czyta wszystkiego... pojawia się im, że tu i tu jest użyte coś związanego z firmą, ktoś czyta tylko te rzeczy i na to ewentualnie odpisuje...

Co do kaszek... to można przecież na wodzie... ja sama mannę czy kukurydzianą gotuję na wodzie lub robię sobie takie kleiki na wodzie, dla siebie dodaję wywary w warzyw, z mięsa...
 
reklama
Ja to już zgłupiałam odnośnie tych kaszek,glutenu,jaką,z czym podawać,jak,kiedy itp...nic już nie wiem...ech...
 
Ostatnia edycja:
Do góry