reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Cortina, chyba przesunę ta moja datę farbowania haha (idę 10 dni przed terminem)..Z jednej strony chciałabym jak najpóźniej iść, ale z drugiej..jak zacznę rodzić to potem będę długoooo wyglądać jak sierota:szok:Poczekam tydzień i zobaczymy jak się sprawy będą miały..

Napoleonki!!!!!!!! :no:Muszę je mieć!!! A tak mi dobrze szło..Już niemal tydzień bez słodyczy.. Ale ciasta to nie słodycze przecież:-p
 
reklama
poli ja w pierwszej ciąży poszłam równo tydzień przed terminem do fryzjera. wysiedzialam się jak głupia (pasemka, obcięcie...) ale zdążyłam :-D 2 dni później już byłam w szpitalu hehehehe
 
poli ja w pierwszej ciąży poszłam równo tydzień przed terminem do fryzjera. wysiedzialam się jak głupia (pasemka, obcięcie...) ale zdążyłam :-D 2 dni później już byłam w szpitalu hehehehe
haha ale wyczucie czasu :-D
ja jeszcze henna chce przed szpitalem, zawsze to oko lepiej wyglada :-p
ogolnie tym razem zabieram podstawowe kosmetyki do malowania (kredka, tusz, z jeden cien zeby nie bylo ze ful wypas makijaz bede robic ;-))do szpitala, jak sie malnie oko, wlos przeczesze to odrazu stan psychiczny sie czlowiekowi poprawia :-D porzednim razem chodzilam 6 dni taka niemalnieta i czulam sie fatalnie :-p a jak mylam zeby przy lustrze to oczy zamykalam bo wygladalam tak starsznie hahaha :-D:eek::-p
 
Cortina rozumiem Cię doskonale...ja na zdanie (i to nie do mnie kierowane a do męża) "Urodziła już ta Twoja żona" reaguje bojowo... :wściekła/y:

co do rodzenia to ja chętnie ale po 1 lutego :-)
 
haha ale wyczucie czasu :-D
ja jeszcze henna chce przed szpitalem, zawsze to oko lepiej wyglada :-p
ogolnie tym razem zabieram podstawowe kosmetyki do malowania (kredka, tusz, z jeden cien zeby nie bylo ze ful wypas makijaz bede robic ;-))do szpitala, jak sie malnie oko, wlos przeczesze to odrazu stan psychiczny sie czlowiekowi poprawia :-D porzednim razem chodzilam 6 dni taka niemalnieta i czulam sie fatalnie :-p a jak mylam zeby przy lustrze to oczy zamykalam bo wygladalam tak starsznie hahaha :-D:eek::-p

hehe widze nie jestem sama:-p Robiłam nawet hennę na brwi i rzęsy 2 tyg temu, a wczoraj się zastanawiałam, czy dziś nie zrobić- bo nie znasz dnia ani godziny:shocked2::-D:-) Kosmetyki podstawowe wezmę w razie W, ale nie wiem czy będę używać- zależy jak będę się czuła
 

Martik
szlafrok już kupiłam, i stanik do karmienia też. Ja tam wolałam szlafrok kupić, bo przyda mi się też później:tak:
Heh wszyscy na paczki czekają.:-) Do mnie też dotarła na razie jedna z czterech. :wściekła/y:
A co do brzucha nie wiem czy mi się obniżył, chyba jeszcze nie.:-)
 
Martuś gratulacje i zdróweczka dla syncia!!!!!!!!!
Bellu przeeeeeeeśliczna córcia i dużo zdróweczka dla niej!!!!!

Ja się pochwalę jeden kurs ukończony dziś:-) a za tydzień drugi sie kończy:-)a w czerwcu matura angielska mnie czeka:wściekła/y: ale będzie nauki:szok:.
Mąż wyniki z rezonansu dziś dostał i ma uszkodzone trzy dyski w kręgosłupie:szok: chyba pójdzie na rentę w wieku 32 lat:zawstydzona/y: i niańczył dzieci a ja do roboty:-)
miłego dzionka idę pomidorówkę dokończyć:happy2:
 
Bella śliczna Natalka! Zazdroszczę Ci i to bardzo!

Cortina, Kwasia łączę się z Wami w tym bojowym nastawieniu. Jak widzę smsa albo słyszę pytanie "urodziłas?" albo "mały grzeczny czy wychodzi?" to po prostu ciśnienie mi skacze niesamowicie. Nie odpisuję i nie odpowiadam. Ot takie ciążowe humorki :-D

Pani prezes! Zazdraszczam wizyty u fryzjera! Ja sama jestem fryzjerką więc jak chcę zrobić włosy to muszę tzw. koleżankom doopy zawracać, a teraz mnie denerwują wszystkie gadki i pytania o moją ciąże, komentarze na temat brzucha itp. Dlatego też myję grzecznie codziennie rano włosy i układam, bo nie znam dnia ani godziny jak to Poli rzekła :-) obciąć mogę później ;-)

Poli a nie czujesz żeby Ci się lepiej oddychało? Albo jak siedzisz to nie czujesz brzucha jakby na udach? Ja tak czułam jak mi się obniżył.


Poza tym dziwne te teorie lekarzy co do odejścia czopa śluzowego. Niby może odejść nawet na 2 tygodnie przed porodem (najwcześniej) albo przy samym porodzie. Mi odszedł 31 grudnia, a dzisiaj 17 stycznia :sorry2:
Chyba im coś nie pykło z tą teorią :dry::dry:

a czy któraś oprócz mnie się jeszcze buja bez niego?

Która o napoleonkach pisała? Ja też chce!!! I krówki mniam mniam mniam!
 
reklama
W MAKRO tanie pieluchy i chusteczki beda info w dziale zakupowym zostawilam :tak:

Eve ale masz fach w reku ! zazdroszcze to ty na porodwoce gwiazda numer jeden bedziesz :-D
co do czopa to przy Mai w 34 tc chyba odeszl, na to nie ma reguly jedne zaraz po odejscu rodza a inne jak slonice chodza dalej :eek::-D:-p
ty Eve ciebie to tak pozszywali, zakrazkowali ze ty to do wielkanocy nie urodzisz cos czuje w kosciac swoich prezesowskich :-p


Agisan popisz cos o jedzeniu, bardzo lubie czytac o twoim menu, ty zawsze taka tworacza w kuchni jestes ! tys moja Magda Gessler :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry