reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
madziku sorrencja....nie ogarniam do konca jeszcze forum bo nie nadrabiam z czytaniem wiecej niz 3 strony;)
oczywiscie reszta nierozpakowanych przez ma ignorancje niewymieniona takze;)
 
Dreamuś znaj moją wyrozumiałość - wybaczam :-D;-):-p

ja też chcę nie mieć czasu czasu na BB i ogarniać nową rzeczywistość :-)

Poli coś gdzieś któraś pisała o tej ropce w oczku... ale która :confused: kurczę nie przypomnę sobie :-(
 
Gosiu- ja bede podpisywac na Gardzie, kiedy bralismy forme na paszport od nich, gardzista powiedzial mi, ze oni podpisza bez problemu tylko musi byc przy podpisaniu oboje rodzicow z ID ze zdjeciem.

Szymon zwymiotowal mi po drugim karmieniu znowu i to tak mocno, wiec juz sie naczytalam o przerostowym zwężeniu odźwiernika... niech mi ktos odetnie internet bo zwariuje normalnie:baffled:
Spokojnej nocy wszystkim
 
Melduję sie nadal w dwupaku.

Z rana ktg i amnio ok więc puścili nas do domku szyjka o 2 dni sie troszku skróciła rozwarcie też troszku do przodu dziś na ok 3 cm a od godziny 17 walcze ze skurczami co 5 minut nawet bolesnymi.

O 21 wzięłam 2 nospy i kąpiel ciepłą i nadal sie kurcze co 5 minut odchodzi czop z krwią a wody nie lekarz stwierdził po amnio,że pęcherz cały więc wody odchodzić nie mogą i sączyć się tez nie bo muszą chlupnąć i będę wiedziała,że to to :baffled:
Tak więc czekam az wody chlupną bujam sie po domu jak nawiedzona, ale wtedy łatwiej znieśc skurcze.

Pozdrawiam mam jeszcze 24 godziny z minutami by się wyrobic w lutym :-D
 
Ania nam położna na SR mówiła,że jak skurcze są przez 2 godz co 5 min to już się zaczęło i wtedy to do szpitala. Wcale wody nie muszą Ci odejść...może być tak,że odejdą na samej końcówce...a wtedy to już możesz w domu urodzić :szok:

My się tam wcale nie kwapimy,żeby się w lutym wyrobić bo mi się wcale 28 luty nie podoba... :no:
 
Ania ja bym nie czekała. Przy Dawidzie miałam 3 cm rozwarcia i to już się poród zaczął, a wody mi nie odeszły, przebijali mi pęcherz na samej końcówce! Także POWODZENIA!!!!!! Trzymam kciuki &&&&&
 
reklama
hej ja nadal w dwupaku. bylismy wczoraj na ktg. brak skurczy lekarz mowi ze szyjka krotka i elastyczna lozysko tez i tylko czekac a jak sie nie ruszy to w pon na ktg do poradni i zwolnienie mam do 6 a potem spa :-( czuje ze bedzie to spa. w ewusiu mnie nie ma i jak m bedzie l 4 zawozil do zus bo musi o tym ze oni te zdrowotne placa spytac sie bo polozna to wywiad pol H zrobila czemu tak jest a nie chce tegi na ip w sxpitalu.
 
Do góry