reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
an trzymam kciuki;-)
Katska, napisane bawełna 100%, ale nie zgadzam się z tym, takie moje spostrzeżenie, zalatuje sztucznością, może jak ją wypiorę po raz wtóry to będzie lepiej, ale np. rożek, prześcieradła są ok
 
Pani doktor powiedziala ze dziecko wazy 3 kg jak w 39 tyg bedzie mala wazyla 4 kg skieruje mnie na cc. Powiedziala ze raczej na pewno dziecko nie bedzie chcialo wyjsc w 39 tyg samo.
 
Hejka mamusie;) wychodzi ze szpitala;) podzielne się z wami relacja znajomej która wczoraj urodziła i bardzo mnie pocieszyla. Miała najpierw gaz rozweselajacy po nim śmiała się i zartowala a jak miała 4 cm rozwarcia to dostała zzo i prawie nic nie czuła. Mówiła ze tak to może rodzic codziennie.
 
Hejka mamusie;) wychodze ze szpitala;) podziele się z wami relacja znajomej która wczoraj urodziła i bardzo mnie pocieszyla. Miała najpierw gaz rozweselajacy po nim śmiała się i zartowala a jak miała 4 cm rozwarcia to dostała zzo i prawie nic nie czuła. Mówiła ze tak to może rodzic codziennie. A ja zasuwam właśnie do anestezjologa na konsultacje;)
 
reklama
Hejka mamusie;) wychodze ze szpitala;) podziele się z wami relacja znajomej która wczoraj urodziła i bardzo mnie pocieszyla. Miała najpierw gaz rozweselajacy po nim śmiała się i zartowala a jak miała 4 cm rozwarcia to dostała zzo i prawie nic nie czuła. Mówiła ze tak to może rodzic codziennie. A ja zasuwam właśnie do anestezjologa na konsultacje;)[/QUOTE]
 
Do góry