reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2021

Renesmee

Aktywna w BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2020
Postów
83
Hey, byłam dziś u ginekologa i mam termin na luty przyszłego roku. To 5 TC. Jest tu jeszcze jakaś przyszła lutowa mamuśka ? :)
 
reklama
Witam:). Termin na 14 lutego. W sobotę dowiem się czy ciąża pojedyncza czy bliźniacza. Jedni serduszko już biło. U mnie obecnie 7 tc i 1 dzień
 
Ja się trochę boje, bo miałam zagrożona ciążę i przedwcześnie rodziłam. No i boje się że teraz nie utrzymam tej ciąży .. że coś pójdzie nie tak... Bo starałam się o to dziecko....
 
reklama
Hej dziewczyny:)

Moja historia jest taka ze staralismy sie z narzeczonym o dziecko 1,5 roku. W styczniu dowiedzialam sie ze problem lezy We mnie i mojej obnizonej rezerwie jajnikowej. Lekarze dali nam 5 % na naturalne poczecie. Zaczelismy robic badania w kierunku invitro. 18 czerwca bylismy na spotkaniu z lekarzami w celu omowienia badan, dalszych planow etc. Powiedzialam Pani ginekolog ze miesiaczka mi sie spoznia juz dwa dni. Zrobila usg i stwierdzila ze nic Nie widzi. Ostatnia miesiaczka byla 23 maja a kochalosmy ale z narzeczonym 1. 06. Wieczorem 18.06 zrobilam test, 3 wyszly pozytywnie. Czy to Mozliwe ze jestem w ciazy i usg bylo zrobione za wczesnie dlatego nic jeszcze Nie bylo widac? Mieszkam w Szwecji wizyte u lekarza mam Dopiero 13 lipca. Tak sie Boje..
 
reklama
Do góry