reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Malduje się i ja :)
ja już po ktg i wizycie. na chwilę obecną jest ok. następna wizyta w środę i zobaczymy co dalej. być może cc w piątek. ale to jeszcze się okaże bo ktg i usg w środę.
mnie się każda data podoba a najbardziej 13.05.:-)
aaa seksu u nas niet,. natomiast jak już był to nie było problemu. :)
 
reklama
karmić piersią mam zamiar...co do ubrania mam sukienkę przystosowaną do karmienia,ale póki co w nią nie wchodzę:szok: druga opcja,też przystosowana do karmienia,bluzka i spodnie,niestety spodnie białe...a korkować to ja się boję tak świeżo po porodzie...więc jednak niech sobie Kacper siedzi!!!

Wiem, że się nie powinno korkować, ale na 2 h do kościoła chyba bym tak zrobiła w razie czego.
Kurde mam takie fajne, wyraźne bóle miesiączkowe... no i zaś cień nadzei, że może coś z tego będzie...
 
lecę do położnej, zapytam o tej olej czy można, bo w internecie zachwalają ale są też osoby, które twierdza że może zaszkodzić maleństwu:-( zapytam przy okazji o to ktg, które mi się jakby nie patrzeć należy
trzymam kciuki by dziś się rozpakowało kilka osób :-)
 
Dzień dobry;
co tu taki porodowy zastój?
Eklerka sio na porodówkę!!!

U nas nocka w miarę ok. Tzn. Ptysia spała z cyckiem w buzi i w pełnym błogostanie - ja mnie wyspana jestem.
Nadal nie umiem podjąć decyzji, czy kupić elektryczny odciągacz, czy olać i czekać aż samo się zrobi.
 
WYCHODZIMY DO DOMU!!! Wariuję ze szczęścia, u Mateusza nie słychać już szmerów, więc nawet nie trzeba było robić echa :))))

Kasia, rozwarcie to nie na oko, a na palec ;D Będziesz rodzić na Mydlicach?

Noirel, lepiej poczekać chyba z tym porodem, bo szkoda by było, gdybyś na przykład trafiła na porodówkę w dzień komunii ;D
 
mnie się każda data podoba a najbardziej 13.05.:-)
:)


data super :)

Cytryna no jednak czekam na termin,tylko jak znam życie teraz Kacper zrobi mi psikusa...oj nagrabi sobie u starszej siostry:-D
ale fajnie że wychodzicie do domu!!!Gratuluję!!!

kciuki za Szpitalną!!! co by wywoływacz podziałał:-)
ja się zbieram po zakupy,bo po weekendzie w lodówce tylko światło,zresztą słodkiego mi się chce więc eklerek będzie grany:-Da potem kurze mnie czekają,bo remont się kończy i trzeba pokój szykować:angry::angry:
 
Noirel albo wlasnie teraz rodzic zeby nie bylo dodatkowych atrakcji w kosciele ze wzruszenia :-) Ale ostatecznie cud narodzin moze byc nawet wskazany ;-) Zarty tylko...glupie takie :sorry2: Swoja droga od 3 dnia po porodzie juz ze zwykla podpaska latam wiec moze nie byloby tak zle?Ja gorzej widze siebie w 9 miesiacu ciazy w zaltloczonym,nagrzanym,dusznym kosciele.I jeszcze te kadzidla...

Cytryn super,ze dzisiaj bedziecie juz w domu!Napisz pozniej koniecznie jak "rodzenstwo" czyli piesowaty zareagowaly na male Cytryniatko.Jak doczytalam-z waga nie bylo zle!Przeciez dziecko ma prawo spasc o 10%!

Zapo u nas przez caly weekend krolowal wielki Maly Glod tez.Po prostu czulam sie jak dojne krowsko :dry: Tylko u nas w nocy troche lepiej bo ze 3 pobudki.Za to od rana do 23:30 zamiast raz na 2-3 godziny to 2-3 razy na godzine :dry:

A dzisiaj sloneczko za oknem nas wita.Mloda najedzona spi.Pies spi.Kot gdzies przepadl.Reszta wybyla.Ja juz po 2 sniadaniu,posprzatane mieszkanko,zmywara puszczona,pranie wstawione.Siedze sobie z nogami na stole(a fe!jak tak mozna?!tylko on ma taka wysokosc,ze grzechem nie skorzystac :-)) popijam kawke i walcze z biurokracja...telefonicznie.
 
Cześć Dziewczyny,

Citrus super sprawa ! Powodzenia w domu z maleństwem:happy2:

Z tym olejem też słyszałam...ale ja go kiedyś wypiłam po prostu na przeczyszczenie ( jak jeszcze nie byłam w ciąży), pomogło po kilku godzinach, ale smak po prostu MASAKRA !!! Ja przy piciu miałam odruch wymiotny i na pewno mimo mej wielkiej desperacji, tego sposobu nie wykorzystam.

O 11 30 mam wizytę, w sumie miałam już do niej nie dotrwać, ale się lekarz zdziwi :-D Jak mi powie, że podwozie nienaruszone i nic nie zapowiada porodu to wpadnę w ciężką depresje. Jestem już taka wyćwiczona w chodzeniu po schodach co dwa schodki, że mogłabym wejść tak na szczyt jakiegoś wieżowca w Dubaju. Tak się zastanawiam, czy aby mój Mikołaj nie ma aspiracji zostać bliźniakiem ! haha
 
reklama
Dziewczyny, to ile nas zostało jeszcze w dwupakach? Na bank eklerka i ją jako pierwszą wypada puścić w kolejce :tak:.
Ja jestem gotowa choćby w trybie natychmiastowym, chociaż jak przyjdzie co do czego to pewnie się posram ze strachu :-D.
Idę spać! Muszę odpocząć po wczorajszej imprezce, bo jestem nie do życia:dry:
 
Do góry