reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Martaha to fajnie masz:)

ja mam staz do konca wrzesnia a potem umowe o prace na 3 msce wiec ja dopiero powiem na umowie o prace....

praca w biurze to podejrzewam ze jak sie dowie to zechce zebym pracowala do kwietnia i a tak pewnie do kwietnia pracowalabym poki nie znalazlby kogos na staz z tym ze pewnie byloby to na czarno... tak przynajmniej bede miala umowe o prace:)

myslicie ze to wrednie z mojejj strony? szef jest bardzo wporzadku (ale wiadomo tna koszty wszedzie) i pewnie jak sie o ciazy dowie to tez bedzie wporzadku tyle ze nie musi sie dowiedziec ze staralam sie o ciaze:)

chcialam sie wstrzelic w ten okres zeby miec macierzynski... a zawsze mialam umowe zlecenie albo na czarno... wiec chcialam wykorzystac to ze po stazu jest gwarantowana umowa o prace u mnie akurat szef dal na 3 msce:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Klara
no ja mialam tylko ten moment bo potem nie wiadomo kiedy mialabym umowe o prace:) a tak po macierzynskim cos sobie znajde moze ale przynajmniej bedzie jakas kasa:)
myslalam ze sie nie uda ale oby dobrze wszystko poszlo i dzidzi roslo
czasami naprawde mam wrazenie czy rzeczywiscie jestem w ciazy albo czy prawidlowa jest i prawidlowo przebiega ... ale musze czekac do 22.09... kupilam testy ciazowe i bede patrzec czy ciemnieje kreska ... jakbym mogla to bete robilabym co chwila... ale musze wytrzymac 4 tyg.

Stresuje sie tak tym bardziej ze to moja pierwsza ciaza:)
 
Ja na wizytę idę 12 września wiec trochę prędzej niż ty ale też nie mogę się doczekać. Boję się bo będąc w ciąży z synkem zaczęłam krwawić w 10 tyg wylądowałam w szpitalu i ledwo co uratowali dziecko. Musiałam leżeć przez 3 miesiące.
 
hejo - a ja jednak nie czekam do 22 wrzesnia tylko zmieniam gina i ide w przyszlym tyg:) wczesniej bylam na nfz to moze dlatego tak pozno ale teraz tez cos bedzie widac moze jeszcze nie serduszka ale przynajmniej powie czy prawidlowo sie rozwija i zagniezdzilo:) ide prywatnie :) juz wybralam ginke fajna ktora wlasnie mowi zeby sie cieszyc ciaza nawet jak to wczesna a nie taka jak tamta ze zle moze byc:D
 
Ja też zrobiłam dziś kolejny test ciążowy - już 3-ci.
Mnie dziś pierwsze mdłości dopadły, nie wymiotowałam ale czułam się tak jak bym musiała. Teraz na szczęście już lepiej się czuje.
 
Hey Dziewczyny:)
Ja nie powtarzałam testu, ale @ jak nie było tak nie ma, wiec chyba ok. Muszę poczekać do 8 tygodnia....
Też mnie kuje w dole brzucha...
Ja obecnie jestem na wychowawczym do końca listopada więc sama nie wiem czy mówić teraz pracodawcy o kolejnej ciąży...
 
reklama
Do góry