reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witajcie dziewczyny.
Ja dziś odebrałam bete wynik-904,5. Jutro albo w piątek kolejne podejście do badań żeby sprawdzić prawidłowy przyrost. Mam też już za sobą poniedziałkową wizytę u lekarza (trzy dni po spodziewanej @). Ale to już moja druga ciąża w tym roku i od razu jestem na luteinie.
 
reklama
sylwester witaj dołączasz do nas
Ja betę nie będę robić bo wiem że jak bym ją zrobiła raz to za 2 dni znowu bym poszła zrobić zeby sprawdzić czy wzrosła i tak robiłabym ją aż do wizyty u lekarza.
 
Ja też nie robię bo z doświadczenia wiem że nawet ładne przyrosty nie gwarantują tego że jest dobrze - przekonałam się o tym nie dawno więc szkoda mi kasy i stresu.
Ja marzę o mdłościach.... może to absurdalne ale w żadnej ciąży ivch nie miałam a mam poczucie że jak są to lepiej rokuje ...
Byćmoże jak mnie dopadną to pożałuję tego marzenia ;)
 
mam nadzieje ze moja beta jednak dobrze rokuje:)
ja 5 di przed @ jak zrobilam test i wyszedl bladzioch to poszlam z ciekawosci na bete i wyszla mi 25,45 a druga zaraz 2 dni pozniej 78,72... a progesteron 41 (norma jest do 27) to dobry proggesteron??? jak ponad norme?
 
AnnaMaria przyrost bety na pewno dobrze rokuje , ale ja z moją przeszłością nie uwierzę dopóki nie zobaczę bijącego serduszka.... i najzwyczajniej szkoda mi kasy na to badanie, w momencie gdy już się raz na nim zawiodłam. Nie bierz tego do siebie bo większość dziewczyn faktycznie robi bete i przyrost = prwaidłowy rozwój, ale dla mnie to nic nie znaczy. Zresztą już wkrótce masz wizytę i zobaczysz swoją fasolkę :)
 
ja tez nie ciesze sie do konca poki serca nie zobacze... wlasnie ze wzgledu na to co sie naczytalam... bo ciaza to moja pierwsza i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok:)

BEDZIE U NAS DOBRZE - MUSI BYC! :D
 
Witam i ja dołączam na ten moment i ja
W poniedziałek zrobiłam test i pokazała sie słaba kreska , dziś beta 40,8
Termin mija dziś lub ok 2 dni
I w piątek 2 raz na betę co by właśnie sprawdzić przyrost bo sie strasznie boje , brzuch mnie boli myślałam że na okres
Przewidywany termin 7.05.2015 wow
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry